ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Культурный аспект
ОДЕСА ГУДМАНА ожила під час ОДЕСЬКОЇ ПРЕМ'ЄРИ
09:10 / 30.09.2021

Немає більшого прогресу...

Ніж закохатися в Одесу...

Бо ця Перлина, то Натхнення...

Для міл'ярдера та «тюленя»...

Серж Гудман, «ОДЕСА ГУДМАНА»

В атмосферному центральному залі Одеського музею східного та західного мистецтва відбувся унікальний та захоплюючий інтелектуально-естетичний захід «Одеська Прем'єра».

Головними дійовими особами першої «Одеської Прем'єри» виступили поет та філософ Серж Гудман разом з фешн-експертом та дизайнеркою Іриною Сидорук.

Понад 170 гостей творчої і ділової еліти міста в цей дивовижний вечір мали можливість познайомитися з творчістю Сержа та Ірини.

Ведучий вечора, Заслужений діяч мистецтв України, Євген Бубер, як завжди успішно, з властивим йому інтелектуальним гумором, допомагав розкритися найкращим сенсам та ідеям героїв заходу.

Літературна частина вечора ознаменувалася привітанням Сержа Гудмана і презентацією його майбутньої книги «ОДЕСА ГУДМАНА», в основі якої поезія про Одесу і епіграми про відомих, успішних одеситів і одеситок усіх часів.

Виступ Сержа Гудмана випромінювало захоплення Одесою і прояв його Любові до рідного міста і його жителям.

Серж разом з Євгеном Бубером і відомою фешн тв-продюсеркою Катєю Македонською, натхненно прочитали вірші, які увійшли до книги.

Це було тепло, ніжно, емоційно. І дуже приємно торкалося сердець всіх присутніх в залі гостей.

Поезія про Перлину біля моря ще глибше проникала в Душі гостей, завдяки фортепіанному супроводу та виконанню Лауреатки міжнародних конкурсів, концертмейстера вищої категорії — Руслани Шевельової.

Всі жителі і гості міста Одеси, починаючи з 23 вересня вже можуть робити передзамовлення Книги «ОДЕСА ГУДМАНА», що виходить з друку наприкінці жовтня. Зробити це можна на сайті http:odessa-goodmana.fun

Атмосфера та антураж простору, енергетика і творіння Автора, краса присутніх Жінок та їхні наряди під час показу мод — все це надовго закарбувалося в пам'яті всіх гостей, запрошених на подію «Одеська Прем'єра».

За словами Сержа Гудмана, «Одеська Прем'єра» стане тепер щорічною знаковою подією для Одеси і її гостей в перші три тижні вересня, а його книга покликана надихнути багатьох успішних одеських підприємців і публічних діячів на примноження слави прекрасного міста у самого Чорного моря на весь світ.

На завершення ж дуже хочеться висловити всім побажання, словами з передмови книги «ОДЕСА ГУДМАНА» — «Нехай Любов до рідного міста і його жителів завжди Вам Дарує Щастя !! та Приносить Удачу !! »

Прес-служба «Одеської Прем'єри»


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.010
Перейти на полную версию сайта