ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Культурный аспект
В Одесі відбулася соціальна фотосесія на підтримку безхатніх тварин
12:23 / 07.12.2021

Проєкт адопції безпритульних тварин GladPet разом із ріелторською компанією Victory Gold створили спільний фотопроєкт «Дім – це там, де на тебе чекають». Ідея співпраці полягала у створенні новорічного календаря, на якому зображені підопічні з одеських притулків «Місто вірних сердець» та «Любов і ласка»та співробітниці Victory Gold.

Основною метою проєкту є залучення уваги громадськості до проблем безхатніх тварин.

«Ми хочемо продемонструвати, що тваринки з притулку чекають на свої нові сім'ї. Вони грайливі, добрі й неймовірно вірні та зовсім не відрізняються від тих котиків і песиків, які завжди жили в будинку», – каже Ксенія Тіора, співорганізатор проєкту, керівниця GladPet.

У фотосесії взяли участь 15 пухнастиків. Усі ці собаки та коти мають нелегку долю. Хтось був викинутий минулими господарями, хтось страждав від насильства живодерів. Але при цьому кожна тварина продовжує щиро вірити людині.

Організатори проєкту впевнені, що така фотосесія допоможе безхатнім котам та собакам знайти новий дім, де їх любитимуть та цінуватимуть.

«Ідея такої фотосесії не є новою. Але, як показує практика, вона працює. Сподіваюся, і після нашого проєкту одесити, та й усі українці, під Новий Рік знайдуть собі справжнього друга у притулку та зустрінуть 2022-й у різношерстій компанії»,

– ділиться Дар'я Степаненко, співорганізатор проєкту, бренд-менеджер Victory Gold.

Зараз в одеських притулках мешкають тисячі безпритульних тварин. Багато хто з них знаходиться у відкритих вольєрах, тому зима для них — складний період. У такі моменти дуже важливо допомогти хвостикам та забезпечити їх теплом.

На ресурсі gladpet.org розміщена докладна інструкція як можна допомогти притулкам та безхатнім тваринам.

GladPet – це проєкт адопції безхатніх тварин та допомоги притулкам. За 5 років роботи онлайн-ресурсу проєкту понад 6 тисяч котиків та собачок знайшли свої сім’ї.

https://gladpet.org/

https://www.facebook.com/projectGladPet

https://www.instagram.com/gladpet_org/

Victory Gold — це рієлторська компанія повного циклу: від пошуку та підбору нерухомості, експертного ведення угоди, ремонту під ключ до управління нею. 4 роки успішної роботи на ринку та більш ніж 350 щасливих клієнтів.

https://victory-gold.com/

https://www.facebook.com/victorygoldodessa/

https://www.instagram.com/victorygoldodessa/

https://www.instagram.com/gladpet_org/

Дім – це там, де на тебе чекають
Дім – це там, де на тебе чекають


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.010
Перейти на полную версию сайта