![]() |
|
![]() |
![]() |
Зі слів заступника голови Роздільнянського районного суду Жанни Вікторівни Теренчук за весь період виборної кампанії по виборах Президента України до суду не надійшло жодного звертання мешканців міста і району. Не було також ані адвокатів, ані представників політичних партій зі скаргами чи обвинуваченнями.
А ось на виборчій дільниці № 168 виборчого округу № 141 у переддень виборів було особливо неспокійно.
– Майже півтора десятка роздільнянців звернулися до нас напередодні дня виборів, – говорить заступник голови дільничної комісії Любов Павлівна Шайко. – В основному з того, що не було прізвищ в списках, допускались помилки в прізвищах та іменах.
Анатолій Володимирович Григораш переїхав з м. Одеси до Роздільної на постійне місце проживання у 2007 році. Прописаний, одержує в Роздільній пенсію, але запрошення на вибори не одержав на своє ім’я. Воно пройшло на ім’я колишнього господаря будинку, який давно помер. У Державному реєстрі виборців йому порадили звернутись до них знову у день виборів, – мовляв, треба перевірити ряд документів.
Як у Держреєстрі збирались це зробити, коли до виборів залишалась доба, ніхто не сказав.
– Мені сімдесят років, – говорить А.В. Григораш. – Я – громадянин України. Ми обираємо майбутнє нашої країни, наших дітей та онуків. У Держреєстрі мене заспокоїли, – мовляв, не у першому, так у другому турі виборів обов’язково візьмете участь. Але я хочу використати своє конституційне право у першому турі. І таких, як я, на виборах, мабуть, буде немало.
– Тут винна стара база даних, – говорить заступник голови виборчої дільниці № 168 – У списках багато помилок. Навіть не виправлені помилки минулих виборів, що свідчить про халатність і недбалість тих, від кого залежав саме цей відрізок роботи.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |