![]() |
|
![]() |
![]() |
Друге засідання ХХ сесії Одеської міської ради почалося із хвилини мовчання на спомин про трагедію під Смоленськом, яка забрала життя дев'яноста шести людей.
Мер Одеси Едуард Гурвіц підкреслив, що поляки залишили значний слід в історії нашого міста. Він згадав імена архітектора Фелікса Гонсіоровського, поміщика Ієроніма Сабанського. І запропонував частину вулиці Польської – від вулиці Дерибасівської до вулиці Буніна – перейменувати у вулицю Лєха Качиньського. Депутати підтримали пропозицію мера.
Депутат Олексій Гончаренко попросив слова щодо проекту рішення про виконання бюджету міста за 2009 рік. На його думку, недовиконання бюджету на 800 мільйонів гривень (30%) потребує серйозного пошуку причин та винних.
На це депутат Олександр Коробчинський відповів досить емоційним монологом, суть якого полягала ось у чому: треба самому працювати, а не шукати винних. Едуард Гурвіц нагадав Олексієві Гончаренку про кризу. І якби не напружена робота усіх міських структур, підсумки минулого року могли б бути набагато гіршими. Звіт щодо виконання бюджету був ухвалений.
Потім депутати внесли зміни до міської програми «Рівність» на 2008 – 2011 роки. Зокрема, триватиме робота щодо створення станції техобслуговування автомобілів, які є засобами протезування. Намічено завершити капітальний ремонт терапевтичного відділення та розпочати проектні роботи щодо капітального ремонту відділення відновного лікування у МЛ № 8.
Депутати затвердили програму зайнятості населення міста Одеси на 2010 – 2011 роки. Незважаючи на кризу, на кінець 2011 року прогнозується зростання кількості суб'єктів підприємницької діяльності до 135 тисяч. Створення нових робочих місць буде відбуватися переважно за рахунок розвитку сфери торгівлі та надання послуг. Планується збільшити частку малих підприємств у загальному обсязі реалізованої продукції на 4%, надходження від суб'єктів малого підприємництва до бюджету на 12%.
Сесія дала згоду на передачу із державної до комунальної власності міста житлових будинків та інженерних мереж, розташованих за адресою: вулиця Прохоровська, 3/5, 3/5 а, 3/5 б. Вони залишалися на балансі підприємства-банкруту – ВАТ «Нептун» – і не обслуговувалися.
Питання щодо передачі із державної до комунальної власності міста пакету акцій ( частка держави 50% статутного капіталу плюс одна акція) ЗАТ «Одеська кіностудія» було знято з розгляду.
Мер підкреслив, що проти такого рішення, на думку міської влади, спрямованого на збереження основного профілю діяльності кіностудії, поки що виступає колектив. Тому питання потребує подальшого обговорення за участю колективу кіностудії.
Сесія не підтримала пропозицію депутата Георгія Селяніна щодо проведення аудиту роботи комунальних підприємств міста, які у 2009 році перерахували до міського бюджету незначні кошти (зокрема, КП «Ринок «Привоз» – тисячу, КП «Узбережжя» і КП «Лузанівка» – по сорок тисяч гривень).
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |