ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
СЬОГОДНІ – ДЕНЬ БАНКІВСЬКИХ ПРАЦІВНИКІВ
20.05.2010 / Газета: Одесские известия / № 52(4034) / Тираж: 23655

Шановні друзі!

Щиро вітаю працівників усіх банківських установ, що працюють на Одещині, з професійним святом!

У цей день прийміть найщиріші побажання подальших успіхів, творчих сил та наснаги.

Одеська обласна рада високо цінує ту роль, яку відіграє у суспільстві банківська система і значний внесок її працівників у розвиток економіки регіону та забезпечення його фінансової стабільності.

Впевнений, що багаторічний досвід наших банкірів та надійний кадровий потенціал цих фінансових структур і надалі слугуватимуть розвитку банківської системи краю.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та втілення у життя усіх найкращих намірів.

Голова Одеської обласної ради

М. СКОРИК

Від касира до голови правління

Працівники банків – це вищий клас економістів, які володіють широкими знаннями у галузі економіки, обліку та аналізу економічних відносин і права. Тому в цих установах працюють люди, які вміють розібратися у найскладніших, найтонших питаннях.

В Одеському державному економічному університеті з 1921 року готують таких фахівців. Слово завідувачці кафедри банківської справи кредитно-економічного факультету, кандидатові економічних наук, професорові Людмилі КузнЕцовій.

– Наш кредитно-економічний факультет багато років випускає фахівців банківської сфери. Навіть у нинішній кризовий період сумлінні студенти мають успіх у роботодавців. Фактично усі п’ятикурсники вже працюють у різних банках. Через два-три роки після закінчення навчання багато з наших випускників обіймають високі посади у системі тієї чи іншої фінансової установи. Це визнання високої якості нашої освіти.

– А на яку посаду може претендувати випускник вашого факультету одразу після одержання диплому?

– Сьогодні молодь починає із посади касира. Але, вважаю, це явище тимчасове, пов'язане із кризою. Раніше вони одразу потрапляли, наприклад, до кредитних підрозділів.

– І хто ж з них досяг найбільших успіхів?

– Наші випускники працюють в Україні та країнах СНД, а також у 23 державах Азії, Африки та Латинської Америки. Більшість із них обіймають відповідальні посади. Досить сказати, що, наприклад, головою Одеського обласного управління Національного банку України є випускник кафедри Михайло Азаров, головою правління АБ «Південний» – Вадим Мороховський...

– Чи позначилася криза на числі охочих стати банкірами?

– Так. Трохи поменшав конкурс на наш факультет. Та все ж, бюджетні місця ми заповнюємо повністю. Трохи менше стало контрактників, але це пояснюється досить високою вартістю навчання.

– Людмило Вікторівно, розкажіть, будь ласка, про перспективні наукові дослідження.

– У планах кафедри розробка нової актуальної програми підготовки магістрів «Антикризове управління банком». Кризи, так чи інакше, але будуть ставатися. Необхідно навчитися до них пристосовуватися. Зараз ми розробляємо підручники для цієї програми, готуємо методичні посібники. Перед цим наші вчені порадилися із банкірами, які підтримали цю ідею.

Автор: Вікторія ЄРЬОМЕНКО


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.006
Перейти на повну версію сайту