ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
КІНО. У РУЧНОМУ РЕЖИМІ
19.07.2010 / Газета: Чорноморські новини / № 78(21119) / Тираж: 8525

Останній тиждень щедро дощило. Городники — у захопленні, а ось хлібороби мають додатковий клопіт: негода заважає роботі, тож на сьогодні зернові зібрали лише на 47 відсотках зайнятої ними площі, хоча могли б уже скоро й фінішувати. Оскільки жнива ми розпочинаємо одними з перших в Україні, то чимало техніки позичаємо у сусідів. Доведеться притримати її, а заодно й підняти оплату за орендні послуги з урахуванням ускладнених жнив. Маємо втрати не тільки в кількості, а й у якості збіжжя. Найперше ж завдання наших трударів-хліборобів — забезпечити насіннєвий фонд і тримісячний запас продовольчого зерна для внутрішніх потреб області. Про це на апаратній нараді облдержадміністрації поінформував заступник голови ОДА Анатолій Новаковський.

Упродовж тижня, який минув, підприємства області на 1,2 мільйона гривень скоротили заборгованість за спожитий природний газ. Загальна ж заборгованість Одещини за блакитне паливо станом на 12 липня ще складає 221,9 мільйона. Одна лишень Одеська ТЕЦ заборгувала 94,6 мільйона гривень, і ця сума не зменшується.

Як не зменшуються в нас і накопичені борги із заробітної плати. Голова ОДА Едуард Матвійчук звернувся до обласної прокуратури з проханням до наступної наради, тобто за тиждень, надати статистику порушенних кримінальних справ щодо тих підприємців, які мають заборгованість перед людьми за виконану роботу. «Той, хто не платить зарплату своїм працівникам, має продати свою машину, квартиру, яхту, віллу й розрахуватися, а якщо нема чим розраховуватися, то значить повинен сідати до в'язниці», — як завжди російською повчав Едуард Матвійчук.

Кадри, колись казали, вирішують усе. У нас вони чомусь не вирішують належного. Мова про новопризначених керівників районів, роботою яких не зовсім задоволений голова ОДА. Про це також вели мову на апаратній нараді. «Я ще раз звертаюся до своєї команди з проханням скласти графіки візитів у райони. І Це стосується як моїх заступників, так і начальників управлінь. Ми повинні в ручному режимі навчитися керувати районами», — сказав Едуард Матвійчук. «Якщо ми в ручному режимі не будемо керувати тими процесами, які відбуваються у районах, — там нічого відбуватися не буде», — впевнений він, мовляв, «у районах за останні п'ять років склалася унікальна ситуація, коли ніхто ні за що не відповідав, нічого не робив і робити не збирається». «Я попереджав про це. Минуло три місяці, будемо міняти керівників районів.

Автор: -


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.010
Перейти на повну версію сайту