![]() |
|
![]() |
![]() |
Добре спланованою акцією назвав підпал квартири журналістки одеської телекомпанії «АТВ» Тетяни Мілімко, так само як і смс-повідомлення із погрозами, що надійшли на адресу працівниці того ж телеканалу Юлії Нікандрової, генеральний директор телекомпанії Олександр Філіппов.
Під час прес-конференції пан Філіппов висловив подив із приводу того, що буквально наступного дня після підпалу у деяких одеських ЗМІ з'явилися матеріали із припущеннями, що Тетяна Мілімко нібито сама підпалила свою квартиру. Такі журналістські умовиводи він назвав абсурдними. І, справді, навіщо молодій матері, яка живе у квартирі із малюсінькою дитиною, самій себе підпалювати? На такий «самопіар» здатні хіба що люди з якимись відхиленнями у психіці або самогубці. Олександр Філіппов попросив колег-журналістів і усіх, хто небайдужий до того, що відбувається, «адекватно реагувати на те, що вони бачать на власні очі, і не допускати неправди у своїх публікаціях».
По-різному поставилися до такої оцінки того, що сталося, присутні на прес-конференції представники різних ЗМІ. Звучали як голоси підтримки, так і докори у тому, що «АТВ» намагається «роздути із мухи слона»: мовляв, підпали дверей громадян нашого міста, – справа звичайна, і ніхто про це не говорить, коли горять двері, наприклад, вчителів, робітників, пенсіонерів. З одного боку, це справді так. З другого боку, не завжди подібні пригоди стають широко відомими з різних причин. У даному ж випадку, ймовірно, замість осуду колег із «АТВ» за «роздмухування пожежі, етичніше було б висловити свою моральну підтримку Тетяні Мілімко і Юлії Нікандровій. А заяви генерального директора «АТВ» сприйняти як превентивну міру, що, можливо, захистить вхідні двері та нервову систему журналістів із інших ЗМІ.
Зараз триває дізнання, за результатом якого буде вирішено питання щодо порушення або відмови у порушенні кримінальної справи. На сьогодні відомо лише одне, що мав місце підпал, а не самозапалювання. Нещодавно міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов видав наказ про взаємодію правоохоронних органів із журналістами, відповідно до якого його особисто повинні інформувати про усі випадки нападу на представників ЗМІ, а також про хід розслідування пригод.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |