![]() |
|
![]() |
![]() |
Адміністрація Президента України спільно з Кабінетом Міністрів всерйоз зацікавлені результатами комплексної перевірки операцій із землею в прибережних районах Одеської області. Про це під час засідання колегії облдержадміністрації поінформував Едуард Матвійчук. Чиновник пообіцяв, що вже наступного понеділка про результати цієї перевірки знатиме громадськість.
За попередніми даними, вже виявлено чимало порушень при виділенні земельних ділянок. Комплексною перевіркою, в основному, нині охоплені Білгород-Дністровський, Біляївський, Комінтернівський райони, а також місто Одеса.
На колегії, що відбулася у вівторок, звітували голови п’яти райдержадміністрацій. Говорили про вирішення на місцях поточних питань соціально-економічного розвитку районів, зокрема щодо показників збільшення середньої заробітної плати, зменшення заборгованості по ній, про ціни на хліб, кількість легалізованих робочих місць, поступове наведення порядку у земельному питанні...
Коментуючи доповіді, голова ОДА сказав, що кожен голова РДА для більш ефективної роботи мусить плідно співпрацювати з районними податківцями, прокурорами та правоохоронцями, щоб навести порядок на ввіреній території та вирішувати надалі економічні і соціальні питання. Едуарда Матвійчука приємно потішило, що дехто з посадовців «червонів», вислуховуючи критику на свою адресу.
Скоро наша обласна громада розживеться на 16 нових дитячих садочків. Про це під час засідання повідомив начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Андрій Ткачук. Він поінформував, що до початку нового навчального року в 29 дошкільних закладах Одещини зроблено капітальний ремонт за гроші з районних бюджетів, а поточний ремонт — у всіх без винятку дитсадках. За рахунок грошей з бюджету розвитку планується капітально відремонтувати ще сім дитячих дошкільних закладів. До кінця цього року буде введено в експлуатацію триповерхову школу в селі Олександрівка під Іллічівськом, а також завершено будівництво шкіл у селах Ганнівка Тарутинського, Комишівка Ізмаїльського та Троїцьке Біляївського районів.
Усі вже знають, що учні 10-х класів тимчасово навчатимуться без шкільних підручників. Перші теми уроків вчитимуть з допомогою Інтернету, де вже викладені електронні версії шкільної програми. Ті ж, хто не має доступу до мережі (а сьогодні не більше 60% загальноосвітніх шкіл області підключені до Інтернету), обходитимуться спеціалізованими освітніми виданнями, які видрукували перші теми занять. Обласне керівництво визнає, що комп’ютеризація навчальних закладів знаходиться у вкрай незадовільному стані. Особливо в сільській місцевості. Техніку купували давно, тож вона застаріла, повиходила з ладу. Потрібна нова й прогресивна, яка потягне з бюджету мільйони. Таких сум поки що не маємо. Хіба на чомусь знову спробуємо «зекономити».
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |