![]() |
|
![]() |
![]() |
Черговий прийом громадян провів начальник ГУМВС України в Одеській області полковник міліції Михайло Яцков.
Ті, хто прийшов на прийом, цікавилися, як правоохоронці розглядають їхні заяви. Наприклад, такі, які стосуються делікатної сфери – взаємин у сім’ї.
Одесит літнього віку, Микола Якович, звертався до керівника обласної міліції з проханням вплинути на його родичів, що не дають йому вільно користуватися комунальними послугами в квартирі. В результаті чоловік, а йому вже за вісімдесят, мусить користуватися міською вбиральнею.
Ще одна сімейна колізія: молода жінка з дитиною неодноразово зверталася по допомогу до дільничного, але допомоги не дочекалася. В результаті життя її у власній квартирі, в центрі Одеси, де мешкає ще батько-п’яниця, стало неможливим. Друзі батька та агресивно налаштовані сусіди залякують жінку та її дитину, виносять меблі та речі. Що ж робити?
– В цих ситуаціях обов’язковим є зворотній зв’язок, – відповів М. Яцков. – Вже сьогодні за адресами, названими громадянами, виїдуть правоохоронці. І доповідні, як вирішуються ці питання, я вислухаю найближчим часом. Намагатимемося виправити ситуацію.
Дві жінки, які мешкають у Малиновському районі, прийшли з проханням вжити заходів до сусіда, який, за їхніми даними, реалізує наркотики. Ще їх цікавить, чому дільничні, яким вони давали цю інформацію, ніяк на неї не відреагували…
– Заходів буде вжито. І з дільничними поспілкуємося, – коментує ситуацію Михайло Яцков.
До речі, досить часто на прийом люди приходять без заяв, вважаючи, що досить розповісти про свої біди – і все владнається. Але власноруч написана інформація все ж потрібна.
Викладач одного з одеських коледжів прийшов розповісти, як у навчальному закладі порушують закон. Михайло Яцков передає заяву з копіями документів помічникові з вказівкою обов’язково провести перевірку.
– Я прийшла сюди з останньою надію на допомогу, – говорить літня жінка, яка з донькою мешкає у приватному будинку на Великому Фонтані.
І вона, і її близькі, і сусіди мають шанс стати жертвами шахраїв, які вже немало зробили, щоб заволодіти воістину «золотою» землею на узбережжі. У жінки і юридичних знань бракує, щоб доказати свою правоту, і грошей на адвокатів немає. Така ж ситуація з її сусідами. Тому вона і звернулася до головного міліціонера Одещини.
В цій панорамі скарг на негаразди є одна позитивна риса: все більше людей переймаються не тільки особистими проблемами. Зростає рівень громадської свідомості.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.008Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |