ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
В ОДЕСЬКІЙ МІСЬКРАДІ — ВІД ПОЧЕСНИХ ЗВАНЬ ДО ПОСПІШНИХ БУДІВНИЦТВ
02.10.2010 / Газета: Одесские известия / № 107(4089) / Тираж: 23655

Чергове засідання виконкому Одеської міської ради розпочалося з розгляду проекту «Про присвоєння почесного звання «Кращий педагогічний працівник міста Одеси».

В обласному центрі це звання уже присвоєно 62 учителям. Після розгляду питання разом з постійною депутатською комісією міської ради з науки та освіти кращими назвали 9 педагогів.

Це учитель правознавства юридичного ліцею Ярослав Коритнюк, учитель російської мови та літератури ЗОШ № 46 з професійним навчанням Валентина Макарова, учитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивчанням англійської мови» Людмила Міщенко, учитель хімії гімназії № 9 Світлана Сікорська, учитель географії, директор ЗОШ № 56 Наталя Савенко, учитель англійської мови, заступник директора з навчально-виховної роботи з іноземних мов гімназії № 4 Ольга Свєтна, директор НВК № 310 «Дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) комбінованого типу – спеціальна загальноосвітня школа І ступеня» Людмила Єфанова, завідувачка дошкільного навчального закладу «Ясла-сад № 88 комбінованого типу» Євгенія Тесеоглу, учитель біології НВК «Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивчанням англійської мови» Олена Тихевич.

Далі було розглянуто питання про підготовку міста до зими. За усталеною традицією, уже протягом багатьох років керівники управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу на осінніх сесіях міськради, засіданнях виконкому говорять про цілковиту готовність Одеси до осінньо-зимового сезону. Не стало винятком і нинішнє засідання. Заступник начальника управління Олександр Козловський розповів про завершення більшості підготовчих заходів. Наскільки ефективною була ця робота, як завжди, покаже зима.

Виконком затвердив у новій редакції назви та статути територіальних центрів надання соціальної допомоги малозабезпеченим самотнім громадянам відповідно до Постанови Кабміну від 29 грудня 2009 року. Тепер терцентри можуть надавати допомогу не тільки самотнім громадянам. Щоправда, на платній основі.

Директор департаменту стратегічних інфраструктурних проектів Геннадій Нечаєвський вніс на розгляд питання, якого не було у початковому порядку денному, – проект випуску муніципальних облігацій цього року для рефінансування взятого у 2007 році кредиту в іноземній валюті на суму 50 мільйонів швейцарських франків. Погашатимуться облігації через 3,4 і 5 років.

Одеса стала єдиним містом, яке одержало дозвіл Мінфіну на випуск муніципальних облігацій у 2010 році. І кілька українських, російських та великих міжнародних банків уже виявили зацікавлення до придбання облігацій. Остаточно питання про їх випуск буде вирішено на черговій сесії міськради.

Виконком розглянув низку питань, пов'язаних з поліпшенням житлових умов багатодітних сімей. Котеджі по вулиці Академіка Вавілова,5 будуть надані Олені Букановій (6 дітей), Ганні Єгурновій-Гнатенко та Олені Слюсаренко (по 7 дітей), Наталі Бичиковій (8 дітей).

ВАТ «Чорноморгідробуд» одержало згоду на розробку містобудівного обґрунтування реконструкції гуртожитку у житловий будинок з надбудовою по вулиці Генерала Швигіна, 34-г, а обласна клінічна лікарня – на спорудження на її території медично-реабілітаційного центру на 50 місць.

Нічого, крім подиву, не міг не викликати проект рішення про дачу згоди двом підприємцям на розробку містобудівного та історико-містобудівного обґрунтування реабілітації кварталу, обмеженого вулицями Катерининською, Грецькою, Ришельєвською, Дерибасівською. Заявникам, на підставі договору купівлі-продажу, належать підвал та 1– 3-поверхи нежитлових приміщень по Катеринській, 23 і Грецькій, 32. Вони мають намір один з будинків перетворити на офісний, а також не виключають спорудження нових об'єктів на Грецькій та Катерининській.

Ще жодного разу так просто, з маху, не розглядалося питання про масштабну реконструкцію цілого кварталу в історичному центрі. Невже тепер будь-який підприємець, маючи кошти, може будувати що захоче і де захоче? Адже потворні новобуди на Дерибасівській та Грецькій повинні були переконати у необхідності дуже ретельного та скрупульозного розгляду всіх питань, пов'язаних з будівництвом в історичному центрі. Але, виявляється, не переконали.

Автор: Світлана МАРШИНА


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.006
Перейти на повну версію сайту