ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА — МАРИНА ЗІНЧЕНКО: «МИ МАЄМО ДБАТИ ОДНЕ ПРО ОДНОГО…»
21.10.2010 / Газета: Одесские известия / № 115(4097) / Тираж: 23655

Ряд зустрічей з громадами провела наприкінці минулого тижня начальник Одеського Головного управління фінансів облдержадміністрації М. Зінченко, яку, нагадаємо, висунуто кандидатом в депутати обласної ради по 26-му мажоритарному Біляївському виборчому округу від обласної організації Партії регіонів України.

Успіх – завдяки спільним діям

Марину Анатоліївну, разом з головою Біляївської райради Олександром Федоровичем Семеновим і Біляївським міським головою Михайлом Петровичем Бухтіяровим запросили на збори своїх колективів медики центральної райлікарні, трудівники управління районних електричних мереж, педагоги та батьки першої і другої загальноосвітніх шкіл міста.

Як відзначили, спілкуючись з трудовими колективами керівники органів місцевого самоврядування, у всьому тому, чого вдалося досягти за цей період у районі, чимала заслуга й М. Зінченко. Адже до того, як її було запрошено на роботу до облдержадміністрації, Марина Анатоліївна очолювала фінуправління Біляївської РДА. Тож усі програми соціально-економічного розвитку району на близьку та віддалену перспективу задумувалися, заверстувалися і втілювалися в життя за її активної і безпосередньої участі, з урахуванням авторитетної думки молодого, але висококваліфікованого фахівця-економіста. Завдяки злагодженим спільним діям виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, розумному і цілеспрямованому використанню коштів з бюджетів різних рівнів, вдалося, скажімо, у 22-ох сільських і селищних громадах району збільшити кількість дошкільних закладів з десяти до тридцяти. Хоча і їх сьогодні замало.

Тому й, що називається, б’ється за містечко неіснуючої вже військової частини мер Білявки чотири роки поспіль. Ще б пак: споруди колишнього військового містечка – це, практично, готовий дитсадок на 250 – 300 місць (при черзі у 500 дітлахів), плюс кілька квартир для молодих спеціалістів, на яких чекають-не дочекаються у центральній районній лікарні, інших установах та закладах; плюс можливість на чотири гектари розширити центральну частину міста, що вже стала затісною. Особливо для транспорту. Доцільність передачі військового містечка у комунальну власність угоджена і погоджена на всіх рівнях і всіма комісіями військового та цивільних відомств. Лишився один підпис в одному з міністерських кабінетів. А це справа лічених днів, вважає Бухтіяров. На даному шляху вже пройдено з допомогою голови облради Миколи Леонідовича Скорика, кандидата в депутати Марини Анатоліївни Зінченко, перших керівників району значно більше бюрократичних кіл і отримано значно більше всіляких підписів.

Новий день ставить нові завдання

Сама ж Зінченко, зустрічаючись зі своїми потенційними виборцями, відзначає:

– У своїй передвиборчій програмі намагалися уникнути пустопорожніх обіцянок. Я народилася й виросла в Біляївському районі, у селі Градениці, де й понині живе моя мама. Тому мені знайомі та небайдужі усі проблеми, котрими живе сьогодні село. Я люблю свою малу батьківщину, завжди намагаюся в силу власних можливостей їй допомагати, аргументовано лобіюючи інтереси земляків. Прошу за район у тих вищих інстанціях, де мені доводиться бувати. Завжди намагаюся дієво відгукнутися, коли до мене звертаються сільські та селищні голови або просто жителі району. Так воно було й буде в подальшому. Які б не були команди, хто би не приходив до влади, ми повинні дбати одне про одного, про землю, на котрій живемо, про сім’ї та близьких. Наші діти повинні мати можливість ходити до затишного дитячого садочка, до світлої, обігрітої, сучасної школи. Головна влада далеко – у Києві. Звичайно, коли треба, язик і туди доведе.

Але повторюся: тут, на місці, ми повинні допомагати одне одному хто чим і як може. Отже, перед собою ставлю завдання: всіляко сприяти завершенню процесу газифікації району. Коли, наприклад, трішечки торкнутися історії газифікації вітки Яськи – Троїцьке – Градениці, то цей проект два десятиліття покривався пилом в одній, другій, десятій інстанціях. Ми з Олександром Федоровичем Семеновим «розкопали» і «реанімували» його, почали «проштовхувати». Неприємності, пов’язані з цим, минулися, прикрощі забулися, а потрібну справу зроблено. Люди задоволені! Крім того, проведено газифікацію в інших напрямках. Рухаємося потихенько. Доходимо вже до Вигоди. Сподіваємося, що до вересня наступного року цей населений пункт також буде газифіковано. На другому місці – остаточне вирішення проблеми надійного водозабезпечення усіх населених пунктів району. Далі – сприяння подальшому відкриттю дитячих садочків. Раз на світ з кожним роком з’являється все більше діточок – значить, є у такого району надійне майбутнє, є перспектива!

А голова райради додав до слів Марини Анатоліївни:

– Значить недарма за кошти райбюджету придбали 8 шкільних автобусів, 12 медичних спеціалізованих автомобілів, завершуємо ремонт районного Будинку культури, капітально полагодили Граденицьку, Троїцьку, Великодальницьку дільничні лікарні, відкрили сучасні амбулаторії у Маринівці, Великій Балці, Нерубайському, Кам’янці, Василівці, вирішили питання надійного водопостачання Великого Дальника і Нерубайського. Втім – це вже справи минулого. Новий день ставить нові завдання. І повірте, їх немало…

Автор: Віктор КОЗЮРА, Біляївський район


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.006
Перейти на повну версію сайту