![]() |
|
![]() |
![]() |
У вівторок свою останню, 34-у, сесію V скликання відпрацювали депутати Одеської обласної ради.
Традиційно, прослухали звіт облдержадміністрації про виконання обласного бюджету за 9 місяців, з яким виступила начальник Одеського головного фінансового управління ОДА Марина Зінченко. Потім приступили до розгляду інших питань, зокрема про затвердження регіональної програми «Зерно Одещини 2011 — 2015» та Програми освоєння зовнішніх ринків виноробними підприємствами Одеської області на 2011 — 2013 роки.
Обидва документи, спрямовані на підтримку сільгоспвиробника, депутати схвалили. Щоб нашим виноробам вийти на ринки країн ЄС, з обласного бюджету їм нададуть… 895 тисяч гривень. Щодо програми по зерну, то вона, фактично, є продовженням діючої. Як і до пролонгації, в ній окремим пунктом виписано, наприклад, здешевлення борошна для потреб населення, що дозволить випікати соціальні сорти хліба та регулювати ціни на нього. Програма «Зерно Одещини 2011 — 2015» передбачає й покриття з обласного бюджету 20 відсотків вартості зернозбиральної техніки, яку захочуть придбати сільгоспвиробники.
Підтримали й регіональну програму «Архів — захист історичної пам’яті Одещини на 2011 — 2015 роки», яку лобіював директор Державного архіву області Іван Ніточко. Він, зокрема, нагадав, що сховища архіву вже заповнені на 95 відсотків, а з такими темпами надходження документів, як сьогодні, їх скоро нікуди буде складати. Ящики з папками вже доводиться виставляти у коридорах і в підсобних приміщеннях. Кабінет Міністрів України й досі не підписав розпорядження про передачу обласному архіву додаткових облаштованих приміщень. Депутати проголосували за те, щоб на збереження архівних фондів упродовж п’яти років з обласного бюджету виділити півмільйона гривень.
Серед ухвалених на останньому засіданні питань — ліквідація Центральної театральної каси (мотив: на балансі каси давно немає ніякого майна, кіоски, через які колись реалізовувалися квитки, вже давно зайняті комерційними структурами, а кільком особам ще й досі нараховують зарплату з обласного бюджету) та консервація на три роки основних фондів комунального підприємства «Аеропорт Ізмаїл» (згідно з проведеною інвентаризацією їхня вартість складає майже 2,5 млн грн). Ймовірно, за цей час знайдеться інвестор, зацікавлений у розбудові аеропорту на півдні регіону.
По закінченні сесії голова облради Микола Скорик поспілкувався з представниками ЗМІ. Він підтвердив, що готовий очолити обласну раду в новій каденції, якщо так вирішить партія. А також відкрито говорив про те, що до Партії регіонів, яка вибудовує вертикаль влади, пристали й люди, які опікуються виключно власними інтересами, однак наголосив, багато й тих, хто є вірним громаді, патріотом свого краю, справами довів право бути обраним до обласної ради.
Щодо місцевих виборів, то вони, на думку Миколи Скорика, в нашій області пройшли «нормально й демократично».
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |