![]() |
|
![]() |
![]() |
«Южнии» може бути визнаний взірцевим підприємством для інших українських портів з питань організації роботи з охорони суден та портових споруд. Про це повідомив експерт з морської безпеки пан Джон Вінн, який відвідав порт в межах реалізації міжнародного регіонального проекту ЄС «Розвиток управління загальною морською безпекою, технічною безпекою морського транспорту та запобігання забруднень з суден в Чорному та Каспійському морях» (SASEPOL).
Під час візиту до «Южного» Джон Вінн зустрівся з профільними спеціалістами підприємства. Гість ознайомився із загальними відомостями про порт. Конкретно його цікавили питання щодо заходів, які здійснюються у сфері морської безпеки та захисту портових споруд, технічні й фізичні засоби охорони порту. Експерт мав визначити, чи відповідає робота в цьому напрямку вимогам Міжнародного кодексу з охорони суден та портових споруд (ОСПС).
Також в порту пан Вінн взяв участь в обговоренні проблемних питань, з якими стикаються офіцери служби морської безпеки, зафіксував пропозиції для їх подальшого опрацювання.
Підбиваючи підсумки зустрічі, Джон Вінн відзначив, що при розгляді системи безпеки в порту «Южний» він не побачив жодних пробілів в роботі. Крім того, він назвав позитивним фактом те, що в порту розроблено «Положення про забезпечення пропускного, внутрішньоб’єктового режиму і морської безпеки» у відповідності до Міжнародного кодексу ОСПС На думку експерта, модель організації роботи саме в «Южному» може стати взірцевою для інших портів країни.
ДОВІДКА
SASEPOL — Міжнародний регіональний проект ЄС «Розвиток управління загальною морською безпекою, технічною безпекою морського транспорту та запобігання забруднень з суден в Чорному та Каспійському морях».
Загальною метою проекту є підтримка ефективного впровадження міжнародних законодавчих актів й міжнародних конвенцій та надання науково обґрунтованих рекомендацій державам Чорноморського та Каспійського регіонів (Україна, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Туркменістан) щодо безпеки судноплавства, охорони від незаконних актів та збереження довкілля при здійсненні морських перевезень.
Бенефіціаром проекту є Міністерство транспорту та зв'язку України. Проект зареєстровано в Мінфіні України, донором технічної допомоги виступає Європейська Комісія (The Commission of the European Communities).
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |