![]() |
|
![]() |
![]() |
Людина по-справжньому славиться не своїми зовнішніми даними, не кількістю прожитих років і навіть не суб’єктивними оцінками довколишніх людей. Згадаймо вислів Гегеля: «Дія є найяскравішим і найвиразнішим розкриттям людини». Надто коли йдеться про представника місцевого самоврядування, довіра якому варта чималого. Втретє на посаду голови Біляївської районної ради обрано Олександра Федоровича Семенова.
– Олександре Федоровичу, знаємо, що Біляївський район – один з найбільших в Одеській області. Життя тут вирує... Безперечно, в цьому чимала доля і Вашої праці. Яким Ви бачите майбутнє свого району?
– Працюватимемо у тому ж дусі. Як і раніше, підтримуватимемо усі починання людей, небайдужих до проблем району. Намагатимемося зрозуміти турботи і потреби кожного мешканця. Робитимемо все можливе для покращення життя малозабезпечених сімей, наших шанованих ветеранів, інвалідів, учасників війни, вдів, матерів-одиначок, пенсіонерів. Не оминатимемо увагою і молодь, інтелігенцію, підприємців. Ми, команда Партії регіонів, виступаємо за послідовність у реалізації цільових довгострокових районних програм.
– Тобто реалізація передвиборної програми Біляївської районної організації Партії регіонів стане новим кроком на вже прокладеному шляху. Розкажіть, будь ласка, про найголовніші завдання Вашої роботи.
– Передусім це комплексний соціально-економічний розвиток населених пунктів. Тобто – всебічна підтримка виробничих підприємств, в першу чергу підприємств АПК, які формують бюджет і економіку району. Також серед найважливіших напрямів нашої діяльності є завершення робіт щодо газифікації, водопостачання населених пунктів, проведення реконструкції доріг, продовження роботи з будівництва, виконання поточних та капітальних ремонтів закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту.
– Жителі району бачать, що практично всі завдання, які були поставлені раніше, виконано. Певно, задоволені такою роботою?
– Взагалі можемо стверджувати, що успішно досягли своєї мети. Але, звичайно, ще є над чим працювати. Так, ми завершили роботу щодо газифікації багатьох сіл (Яськи, Троїцьке, Градениці, Червона Гірка, Кам’янка, Велика Балка, Секретарівка та ін.) Покращили водопостачання у таких населених пунктах, як Великий Дальник, Майори, Повстанське, Мирне, Усатове, Березань, Доброжаново, Василівка, Секретарівка, Нерубайське, Яськи, Троїцьке та інших. Відкрито після капітального ремонту дитсадки у Кагарлику, Петровському, Березані, Маяках, Маринівці, Червоному Розселенці. Зараз на першому плані питання про відкриття дошкільних закладів у селах Іллінці, Усатовому, Майори, Нерубайському, Котовці.
В районі реалізуються такі програми, як «Шкільний автобус», «Стабільне енергозабезпечення населених пунктів району», «Соціальний захист» та ін.
Ми вирішуємо питання покращення медобслуговування: проведення капремонтів медичних закладів, підтримання їх матеріально-технічної бази, забезпечення лікувальних установ автомобілями швидкої допомоги. За цей період проведено великий обсяг робіт по ремонту Кам’янської, Василівської, Велико-Балківської, Нерубайської, Мирненської амбулаторій, Велико-Дальницької, Троїцької дільничних лікарень, відділень Біляївської центральної районної лікарні.
– Видно, всіма зусиллями намагаєтеся покращити соціальну структуру району. А які перспективи в сфері розвитку культури, спорту?
– Перспективи є... І всі вони реальні. Ми провели ремонтні роботи у навчальних закладах, культурних установах тощо. Наприклад, завершили ремонт у дитячо-юнацькій спортивній школі, відкрили тренажерну залу, шахово-шашковий клуб, залу для заняття боксом і важкою атлетикою. Якщо говорити про культурне життя, зроблено чимало: майже завершено ремонт районного Будинку культури, клубів сіл Холодної Балки, Августівки, Великої Балки. Головне наше завдання на перспективу – зробити все можливе, щоб не втратити сільські будинки культури. Ці роботи розпочаті у Маяках, Великому Дальнику, Граденицях, Петровському, Кагарлику, Майорах, Іллінці, Маринівці та потребують завершення.
В рамках програми «Пам’ять» провели реконструкцію та привели в належний стан пам’ятники та обеліски. А програма «Стипендіат» має на меті підтримку обдарованої молоді.
До речі, талантів у Біляївському районі справді не бракує. Тут пишаються своїми юними науковцями, співаками, танцюристами, спортсменами. Наприклад, у 2008 році район став переможцем Малих олімпійських ігор, які проходять в Одеській області раз на чотири роки. А колективи «Юність» з с. Троїцького та «Полянка» (Великий Дальник) нещодавно повернулися переможцями з V Міжнародного молодіжного фестивалю-конкурсу національних культур «Невские встречи», що проходив у Росії. Про талановитих сестер-співачок Вікторію та Анастасію Петрик з Нерубайського знають не тільки фахівці в сфері музичного мистецтва. І список цей можна продовжувати.
– Насправді, Олександре Федоровичу, результати Вашої сумлінної роботи, як то кажуть, наче на долоні. То може відкриєте секрет – у чому запорука такого успіху?
– Відповім коротко – у команді однодумців. Відчуваючи підтримку і розуміння інших, стаєш сильнішим і готовим із подвійним зусиллям працювати для громади.
– Дякую Вам за приємну розмову. До зустрічі на сторінках нашої газети. Хай щастить!
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |