ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Є ПЛАН НА ПЕРСПЕКТИВУ…
11.12.2010 / Газета: Одесские известия / № 137(4119) / Тираж: 23655

Що сьогодні може депутат? Про це я запитав у новообраного депутата Одеської обласної ради, 43-річного фермера, підприємця та мецената Анатолія Івановича Артеменка. Трішки провагавшись, він відповів: «Головне, щоб депутат, представляючи своїх виборців на будь-якому рівні, зробив все, щоб виконати свої передвиборні обіцянки». І додав, що самого бажання для цього буде замало, потрібно вишукувати різні можливості, підключати зв’язки, а подекуди вкладати і власні кошти, щоб оправдати довіру людей. Анатолій Іванович – один з небагатьох, хто на сто відсотків зміг виправдати довіру своїх земляків.

Будучи депутатом Люба­шів­­­ської районної ради ос­танніх трьох скликань, він зі своїм другом, також де­пу­татом райради, Сергієм Паровиком вирішив втілити у життя мрію своїх земляків – газифікувати села Гвоздавку-Другу і Ясенове-Друге. Задля цього вони створили спільне ТОВ «Прометей-Парт». Вели­комасштабних проектів не пла­нували. Але життя внесло свої корективи, і за останні п’ять років завдяки державному фінансуванню, а де і за власні кошти, ними газифіковано більше десяти сіл Любашівського району, три школи, дитсадок, сільську раду, ФАП, Будинок культури. Мешканці 1300 сільських будинків отримали змогу користуватися природнім газом. Було це у далекому 2006-му році, і тоді багато хто вважав, що це лише предвиборні депутатські обі­цянки...

На радість селян, нині ци­ві­­лізованим опаленням ко­ристуються майже в кожній домівці. Природнім газом опа­люються школа у Гвоздавці-Другій, дитсадок і Будинок культури в Гвоздавці-Першій.

А наприкінці 2010 року ТОВ «Прометей-Парт» гази­фіковано села Іванівка, Бобрик-2, Арчепитівка, НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів-дитсадок» села Познанка, і тривають відповідні роботи в самому селі.

Разом з газифікацією на­селених пунктів колектив ТОВ «Прометей-Парт» впро­ваджує у життя регі­о­нальну програму «Питна вода Одещини». Роботи розпочали з налагодження водопровідної мережі, побу­дованої у 1947 році для потреб паровозного депо станції Заплази. Адже після закриття Заплазького цукрового за­во­ду виникла проблема з во­до­постачанням смт Зеленогірсь­кого, сіл Солтанівки і Гвоз­­дав­ки-Другої. Завдяки фінан­суванню з обласного бюд­жету відновлено роботу свердловини, насос­ну станцію обладнано ав­то­­­матикою, повністю за­мінено 30-річний про­ржавілий водогін в смт Зе­леногірському і селі Гвоз­давці-2 і підведено во­ду у 400 квартир. В селі Ясе­новому-2 побудовано нову двокілометрову гілку і підведено якісну питну воду до багатьох сільських хат.

Також Анатолій Артеменко і Сергій Паровик розпочали багатообіцяючий проект що­до розчищення русла річки Кодими. Мешканці сіл, що роз­кинулися на її берегах, задоволені, що завдяки дер­жавному фінансуванню і плідній діяльності їхніх депутатів ба­гатостраждальна водна ар­терія знову стане чистою та глибокою.

Задоволені діяльністю «про­метей-партівців» і в сусідньому Ананьївському районі. Особливо у селі Жеребкове, де любашівські майстри провели жителям села воду. Нині районна влада має намір спільно з Анатолієм Артеменком і Сергієм Паровиком розробити проект щодо будівництва газопроводу Гандрабури – Точилове – Бай­тали – Жеребкове. Якщо держава його профінансує, жителі цих сіл відчують на собі всі блага блакитного палива.

– Наш Любашівський район газифікований на 75 відсотків, і за підтримки держави зали­шилося зробити лише один ривок, щоб завершити цю важливу і потрібну для лю­дей справу, – сказав Анатолій Артеменко. – Ставши депу­татом обласної ради, я планую закінчити будівництво всіх розпочатих проектів. У пер­спективних планах – проведення газопроводів до сіл Антонівка, Агеєвка, Кричунове, Покровка, Деми­дівка, Бокове та ін. Тим більше що голова Одеської об­ласної ради Микола Пундик за­з­начив, що не варто роз­порошувати бюджетні кошти, а потрібно направляти їх на вирішення пріоритетних зав­дань, що накопичилися, зокрема, і в північ­них районах нашої Одещини.

Автор: Юрій ФЕДОРЧУК, власкор«Одеських вістей», Любашівський район


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.005
Перейти на повну версію сайту