![]() |
|
![]() |
![]() |
У Іванівці, Червонознам’янці та Благоєвому діють три паспортизовані музеї. У їхніх фондах налічується близько 3439 експонатів, в тому числі 1488 оригінальних, а також таких, що мають важливе історичне значення.
Екскурсії провадяться за розділами: «Наш край в минулому», «Історія населеного пункту», «Велика Вітчизняна війна», «Знатні люди рідного краю».
Іванівський історико-краєзнавчий музей створений на основі архівних досліджень, свідчень літніх людей, а також завдяки документам та предметам побуту. Директор музею І. Поляк протягом 2010 року організував та провів 39 екскурсій, які відвідали 1550 чоловік. З них 1385 школярів та студентів. Про враження побаченого свідчать численні емоційні записи в «Журналі відгуків».
З метою інформування населення щодо теми розвитку української державності, популяризації вітчизняних демократичних традицій в жовтні місяці в районному Будинку культури були розміщені матеріали обласної пересувної виставки «Демократичні традиції в Україні», з якою ознайомились сотні відвідувачів. Матеріали були представлені в Іванівській ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Б. Дерев’янка та проведені екскурсії для 224 школярів. Матеріали виставки висвітлювали взаємодію цивілізацій та формування демократичних традицій в Україні, починаючи з VІІІ ст. до н.е.
Провадиться робота і на базі загальноосвітніх навчальних закладів району. Створено 11 шкільних музеїв, з них паспортизовані – 3 (у смт Іванівка, с. Баранове та с. Конопляне).
З метою патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації культурних, духовних цінностей надалі будуть провадитися заходи щодо розвитку музейної справи, збереження історичних надбань району та поповнення фондів експонатами, присвяченими орденоносцям району, людям, які своєю працею примножували славу району.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |