![]() |
|
![]() |
![]() |
Кабінет Міністрів дозволив державному акціонерному товариству «Чорноморнафтогаз» (Сімферополь) підписати з компанією «Лукойл» (Росія) договір про спільну діяльність з розвідки й видобування нафти та природного газу на Одеському, Безіменному та Суботинському родовищах шельфу Чорного моря.
Уряд своїм розпорядженням постановив, що частка «Чорноморнафтогазу» у спільній діяльності має становити не менше 50%. Внеском ДАТ є геолого-економічна оцінка запасів нафти, природного газу й супутніх компонентів зазначених родовищ, внеском «Лукойлу» — фінансові ресурси, технології й обладнання, необхідні для дотримання параметрів, передбачених проектами з розвідки й видобування нафти й природного газу на зазначених родовищах.
Зазначимо, що Одеське, Безіменне й Суботинське родовища є одними з найбільших на шельфі Чорного моря. Промислові запаси Безіменного та Одеського газових родовищ становлять понад 35 млрд куб. м, а запаси нафтового родовища Суботине оцінюють у 100 млн тонн.
А ще зазначимо, що Україна є однією з найбільш енергозалежних від Росії країн й тепер, виходить, віддає й власні запаси під контроль Москви.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |