![]() |
|
![]() |
![]() |
«Соціальна відповідальність бізнесу в дії», — так висловився ректор ОНУ ім. І.І. Мечникова Ігор Коваль про ту політику підтримки, яку проводить ВАТ «Інтерхім» стосовно хімічного факультету університету. На жаль, констатував він, найчастіше представники бізнесу розуміють свою соціальну відповідальність як одну-дві разові акції, наприклад, будівництво кількох дитячих майданчиків, та й то напередодні виборів.
У випадку ж «Інтерхіму», який інвестує вже протягом п’яти років кошти в розвиток факультету і створив єдиний в Україні навчально-науково-виробничий комплекс, що об’єднав згадану фірму, хімфак ОНУ та Фізико-хімічний інститут ім. О. В. Богатського, можна говорити про одержання суспільством реальної віддачі від бізнесу. За ці п’ять років на факультеті здійснені реконструкція і переоснащення аудиторії №22, Великої хімічної аудиторії та низки лабораторій. ВАТ «Інтерхім» також виплачує три іменні стипендії студентам хімфаку.
А в перший день лютого на хімічному факультеті відбулася урочиста церемонія відкриття після повної реконструкції й обладнання всім необхідним лекційного і лабораторного класів. У них навчатимуться студенти 5-го курсу, які готуються стати магістрами хімії. Впродовж кількох місяців у лабораторію магістерського класу надійдуть нові прилади: ІК-спектрометр із Фур’є-перетворювачем, дериватограф і спектрофотометр, що дозволить студентам та викладачам успішно вирішувати наукові завдання.
На церемонії відкриття магістерських класів генеральний директор ВАТ «Інтерхім» Анатолій Редер зазначив: «Співробітництво з хімічним факультетом ОНУ це не тільки данина поваги до альма-матер, у якій навчалося не менше 40 відсотків керівного складу нашої фірми. У цьому співробітництві є й безпосередня наша зацікавленість. Адже тут готують наших потенційних фахівців, і нам, звісно, вигідно, щоб вони прийшли у всеозброєнні знань і з умінням користуватися найсучаснішим лабораторним обладнанням. Тому співпраця з факультетом розвиватиметься й надалі».
— Особливо приємно, — додав ректор ОНУ Ігор Коваль, — що «Інтерхім» не єдиний у своїй зацікавленості щодо співробітництва з хімфаком. Саме 1 лютого, у день відкриття магістерських класів, я провів переговори з керівництвом Припортового заводу, який також має потребу в спеціалістах-хіміках. Йдеться про направлення на виробництво від 5 до 15 студентів-стажерів з наступним їх працевлаштуванням.
— Наш факультет завжди був одним із центрів хімічної науки в Україні, — підкреслив декан хімфаку Василь Менчук, — тому наші випускники ніколи не відчувають проблем з працевлаштуванням, з можливістю застосувати на практиці отримані знання. І хоча останнім часом професія хіміка начебто не в моді, у нас завжди високий конкурс. Упевнений, що ми зможемо й надалі забезпечувати високий рівень підготовки наших студентів.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.010Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |