ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Не дозволили перетворити школу на санаторій, а роботу міліції визнали незадовільною
05.03.2011 / Газета: Одесские известия / № 25(4152) / Тираж: 18386

Тридцять дев’ять питань було розглянуто на засіданні Любашівської районної ради під головуванням Євдокії Байдиш. Депутати досить прискіпливо обговорювали їх на засіданнях постійних комісій, і сесія тривала три години.

У її роботі взяли участь депутати Одеської обласної ради Анатолій Артеменко, Олег Вахрушев і Денис Волошин.

Одним з головних питань по­рядку денного було затвердження «Програми соці­аль­но-економічного та культурного розвитку Люба­шівського ра­йону на 2011 рік». Її озвучила начальниця відділу економіки райдержадміністрації Олена Яковенко, яка назвала пріоритети соціально-економічної політики на 2011 рік та шляхи розв’язання актуальних проблем розвитку району. У перспективних планах – відновлення діяльності Заплазького цукрового заводу, будівництво олійноекстракційного заводу на території ВАТ «Люба­шівський елеватор». В рамках реалізації «Комплексної програми забезпечення сталого розвитку північних районів Одеської області на 2010 – 2015 роки» передбачається виділення коштів на капітальний ремонт будівлі Зеленогірської ЗОШ І – ІІІ ступенів, закупівля племінного молодняку худоби, будівництво та реконструкція тваринницьких ферм, будівництво Троїцького молочнотоварного комплексу на 1000 дійних корів, придбання та монтаж доїльного обладнання, тварин тощо.

Досить гостра полеміка роз­горілася навколо оптимізації мережі загальноосвітніх закладів. Начальниця відділу освіти рай­держадміністрації Лідія Бездітна яскраво обрисувала майбутнє сільських малокомплектних шкіл, обґрунтувавши плани еко­номічними розрахунками.

Обговорення цього питання було бурхливим. Депутати обласної ради порадили своїм місцевим колегам не забувати про передвиборні обіцянки та прискіпливіше підходити до вирішення питань, які можуть викликати соціальну напругу в суспільстві. В результаті депутати дали згоду закрити Новоолександрівську школу-родину, де навчаються два учні, а їхні родини планують переїжджати; реорганізувати деякі школи у НВК «ЗОШ-дитсадок» і не дозволили закрити Новокарбівську ЗОШ І-ІІ ст. та Гвоздавську ЗОШ І-ІІ ступенів. У приміщенні останньої планувалося створити табір відпочинку та санаторій.

Та остаточну крапку у вирішенні цього злободенного питання так і не було поставлено. До нього мають повернутися на квітневій сесії.

Звіт начальника РВ ГУМВС Ук­раїни в Одеській області «Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території» представив старший лейтенант міліції Руслан Кір’єв. Прокурор району Олександр Савченко, висвітливши роботу працівників прокуратури, піддав критиці діяльність співробітників міліції. Сесія признала роботу правоохоронців незадовільною. Адже на території деяких сільських рад значно зросла злочинність, не розкрито жодної резонансної крадіжки майна заможних громадян тощо. Причина цього – часта зміна керівництва райвідділу міліції та відтік найкращих кадрів в Одесу та інші відділки. О. Савченко висловив сподівання, що з призначенням нового начальника боротьба зі злочинністю буде більш успішною.

Не залишило депутатський корпус байдужим питання екологічної безпеки району, зокрема ліквідація складу ракетного палива – меланжу, що зберігається у військовій частині, розташованій неподалік райцентру. З цього приводу фракції Партії регіонів і Народної партії ініціювали звернення до губернатора, Міністерства оборони та Міністерства надзвичайних ситуацій, щоб найшвидше вивезти з району небезпечну речовину.

Автор: Юрій ФЕДОРЧУК, власкор «Одеських вістей», Любашівський район


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту