![]() |
|
![]() |
![]() |
Скільки в Одесі мешкає людей, які пересуваються на візках? А на милицях? Тисяча, десять тисяч? Щоправда, є офіційні дані, але вони дуже приблизні.
Напевно, їх просто неможливо підрахувати, оскільки люди, які не можуть самостійно пересуватися, як правило, усамітнюються. Їх майже ніколи не побачиш ні в театрах, ні в кафе, ні на пляжі. Часто стає проблемою купити навіть шматок хліба, адже для того треба їхати ліфтом, якось добратися до магазину… Якщо ж ламається візок — це для людини стає справжньою катастрофою.
Нещодавно в Одесі почало діяти ТОВ «Інвацентр», створене на базі двох громадських організацій, які більше п’яти років опікуються проблемами неповносправних одеситів.
Мета новоствореного товариства — швидке та якісне надання послуг технічного характеру людям з обмеженими фізичними можливостями. У найближчих планах «Інвацентру» — створення сучасної майстерні для ремонту візків і ходунків механічного та електричного типів. Але робота вже закипіла. У ТОВ «Інвацентр» швидко та доброякісно виконані перші 10 замовлень на ремонт.
Кожен, якщо є на те потреба, може зателефонувати і викликати майстра, який на місці спробує усунути поломку, якщо ж не вдасться — транспортує візок у майстерню, а людина в тимчасове користування отримає інший засіб пересування.
Засновник і директор ТОВ «Інвацентр» Олег Прохоров під час прес-конференції, приуроченої заснуванню товариства, розповів про організацію соціально важливої роботи, про те, що мають в арсеналі пристойний парк обладнання, фахових майстрів, які надаватимуть сервісні послуги, а також про те, що «Інвацентр» створений не для прибутку, а для того, щоб допомагати людям. Тож не відмовляться, якщо така буде, й від благочинної підтримки, готові співпрацювати з іншими майстернями.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |