![]() |
|
![]() |
![]() |
Виборці нерідко звертаються до депутата як до останньої інстанції, зневірившись у формальних відписках чиновників, майже не сподіваючись одержати від них допомогу.
– У мене все законно, – показує папери пенсіонерка Олена Миколаївна Вакажева, – на сесії ухвалено рішення щодо приватизації земельної ділянки. Рахунок на суму 500 гривень оплатила у приватному центрі проектування. А документи не віддають, просять ще 600 гривень. Звідки такі гроші? Адже йдеться про якісь півтори сотки землі! Допоможіть встановити справедливість!
– Вона прийшла на прийом до депутата обласної ради Анатолія Івановича Дорошенка. До нього звертається чимало жителів Білгорода-Дністровського, де він раніше жив і працював десятки років. Зокрема, начальником ВУЖКГ, заступником міського голови, Білгород-Дністровським міським головою. Щочетверга для особистого прийому Анатолій Іванович приїздить до свого округу з Одеси, де сьогодні працює першим заступником начальника управління облради з майнових відносин.
Вислухавши прохання Олени Миколаївни, він негайно зателефонував до центру проектування та розібрався в ситуації. Але не всі питання вирішуються ось так, одним телефонним дзвінком. Багато які вимагають часу та чималих депутатських сил.
– Люди приходять із найрізноманітнішими проблемами, – розповідає Анатолій Іванович. – Крім земельних (їх сьогодні досить багато), виникають питання побутового та комунального характеру, повернення ваучерів, працевлаштування, одержання житла тощо. Уже вдруге в мене на прийомі побувала група звільнених викладачів Білгород-Дністровського економічно-правового коледжу. На останньому прийомі, наприклад, городяни звернулися із приводу відкриття нового транспортного маршруту від центрального міського ринку до вул. Червоноармійської. Раніше було звертання про зданий в експлуатацію житловий будинок по вул. Пирогова, квартира, в якому виявилася неукомплектованою сантехнікою. Є звертання від мешканців будинку, запроектованого під газ, але обладнаного електроплитами. У них великий рівень витрати електроенергії. Люди просять допомогти вирішити питання про ліміти на електрику або знижені тарифи. Таке питання необхідно вирішувати на рівні області та Києва. Проблем багато, усі вони різного ступеня складності. Є й інші випадки. Пам’ятається, жінка похилого віку попросила передплатити газету. Ми організували передплату на «Зарю Регионов», вона залишилася задоволеною.
– Скільки людей Вам вдалося прийняти із часу вступу у депутатські повноваження та скільки проблем розв’язати?
– З людьми у прийомній міської організації Партії регіонів зустрічаюся з початку грудня. За цей час особисто до мене звернулося 33 відвідувачі. Однак в інші дні тут працюють мої помічники. Деякі прохання, які не вимагають присутності, мені вдається вирішувати «з телефона». При цьому близько 40% питань уже успішно розв’язано. Для спілкування із широким колом виборців виступаю на місцевому телебаченні. Останнім часом це виступи щодо роз’яснень по об’єктах Білгород-Дністровської міської власності та попередньою інформацією про створення КП «Фортеця». Раніше виступав про процес формування обласного бюджету та бюджету розвитку із прив’язкою до проблем міста. Сьогодні, як відомо, у бюджеті розвитку області закладено 2,5 млн гривень для розвитку газопостачання та 600 тисяч гривень для ремонту ліфтів у Білгороді-Дністровському. До речі, реальні перспективи має вирішення питання про ремонт Будинку дитячої творчості, з яким до мене звернулося його керівництво. Кошти для цього облрада планує виділити вже у липні.
Тетяна ГУРІЧЕВА, власкор «Одеських вістей», м. Білгород-Дністровський
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |