![]() |
|
![]() |
![]() |
Одеса
Смакота до свята
«Одеський коровай» одержав благословення та зайнявся великодньою випічкою. Архімандрит Віктор, намісник Свято-Ільїнського чоловічого монастиря благословив колектив перед початком складного та трудомісткого процесу, окропив свяченою водою виробничі потужності, на яких будуть випікатися паски, приготовлене тісто.
Цими днями підприємство планує випустити 52 тонни святкової продукції. Враховуючи великі обсяги виробництва а також збереження всього асортименту хлібобулочних виробів у святкові дні для надання допомоги буде залучено семінаристів Духовної академії при Свято-Успенському монастирі.
Цього року «Одеський коровай» значно поліпшив рецептуру великодніх виробів, що дозволить не лише продовжити терміни їх зберігання, але й підвищити смакові якості, зокрема традиційної паски «Святкова» розважуванням 0,4 кг і 0,6 кг, кекса «Великодній» (0,9 кг), приготовлених за спеціальною рецептурою із додаванням родзинок, цитрусових цукатів, желетті, прикрашених різнобарвною нонпареллю. В оригінальному святковому упакуванні паска стане гарним подарунком для близьких та рідних до великого православного свята.
Реалізовуватися святкові вироби будуть в Одесі, області, а також у Києві.
Гарно зіграли ліцеїсти
Завершився чемпіонат міста з гри «Брейн-Ринг» серед учнів.
Діти грали у двох групах – молодшій та старшій. У першій з них перемогу здобули юні знавці із «Забійної ліги», друге місце посіли їхні колеги «Президент і ко». Обидві команди представляють ЗОШ № 35. Третє місце дісталося представникам Ришельєвського ліцею. До речі, гравці саме цього навчального закладу – команда «Радіо 108 – ФМ» – здобули «золото» в іграх старшої групи. Другими в даній категорії стали ерудити зі школи № 121 («Homo sapiens»). А бронзові медалі здобула ще одна команда – представник згаданого ліцею. Призери одержали право представляти Одесу на чемпіонаті України.
Арцизький район
Із побажаннями подальших успіхів
Особистий прийом громадян провів заступник голови обласної держадміністрації Дмитро Волошенков під час свого робочого візиту до району.
Ті, хто звернувся до нього, просили надати допомогу у вирішенні житлових питань, виділення декількох соток землі під город. Син репресованого та реабілітаційного І.Д. Баннов цікавився, чи має він право на додаткову доплату до основної пенсії. Деякі питання були вирішені на місці. Решту звертань буде вивчено для вжиття заходів.
Цього ж дня Дмитро Волошенков у супроводі голови райдержадміністрації Олександра Малєва та голови райради Івана Бузіяна відвідав центральну районну лікарню. Віце-губернатор відзначив високий рівень оснащеності пологового відділення та гемодіалізу. Інформували його заступник головлікаря Євген Челак, головний педіатр Анатолій Албур та завідувачка пологового відділення Майя Теравська. Схвально відгукнувся Д. Волошенков про спортивну залу міської школи-гімназії № 1, яка нещодавно відкрилася після капітального ремонту, а також про хореографічний та художній класи дитячої музичної школи. Похвалив керівників району за цілеспрямовану роботу з фізичного та духовного розвитку дітей і побажав у цій справі подальших успіхів.
Іванівський район
Встановлять Пам’ятний знак
Відбулося чергове засідання організаційного комітету щодо відзначення 25-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
Керівник комітету, голова райдержадміністрації Наталя Бянова наголосила, що всі намічені заходи буде проведено на відповідному рівні. Громадськість вшанує 127 земляків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на четвертому енергоблоці, згадає тих, хто передчасно пішов з життя.
Заступник голови райдержадміністрації О. Ліцевич ознайомив присутніх із проектом Пам’ятного знака «Дзвони Чорнобиля стукають в наші серця», який буде встановлено в райцентрі. Кошти на це виділено з районного бюджету Іванівській селищній раді.
Начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації М. Божеску інформувала про заходи, які будуть проведені в закладах культури району – вечори пам’яті, літературно-музичні композиції, книжкові тематичні виставки.
– У школах району будуть проведені круглі столи, бесіди, лекції про вплив Чорнобильської аварії на навколишнє середовище, зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, – повідомив начальник відділу освіти райдержадміністрації М. Васильків.
Секретар Іванівської селищної ради Р. Довгань ознайомила присутніх із сценарієм проведення мітингу, присвяченого 25-річчю Чорнобильської аварії та відкриття Пам’ятного знака.
Голова районної організації «Спілка «Чорнобиль України» С. Сліпко вніс пропозиції щодо нагородження ліквідаторів.
Фрунзівський район
Не чекали манни небесної
Нещодавно відповідальним за роботу водонапірної башти, що обслуговує жителів села Перехрестового було обрано Олександра Левицького.
Всього кілька днів знадобилося йому, щоб за підтримки сусідів здійснити поточний ремонт водомережі. Люди не чекали манни небесної, а спільними зусиллями замінили електричний насос, що вийшов з ладу, відремонтували крани з’єднання, усунули незначні пориви. Допомагав також місцевий фермер Анатолій Слівінський – він оплатив витрати на ремонт, надавши тимчасовий кредит. До Великодніх свят люди розрахуються з фермером.
Кодимський район
Допомогли товаришу
Учнівський клуб «Меридіан» професійно-технічного аграрного училища провів акцію «Допоможи товаришу». У ній взяли участь не тільки учні, а й педагоги.
В результаті заходу зібрано понад дві тисячі гривень, які переказано на банківську картку матері їхнього хворого однокурсника.
І хоча Всеукраїнська акція «Серце до серця» стартує лише з половини травня, тут вирішили не зволікати з допомогою своєму товаришеві, який на сьогодні перебуває на лікуванні в обласній лікарні і потребує не лише матеріальної підтримки, а й милосердя.
Котовський район
Створюють спільний інформаційний простір
Обласний семінар керівників закладів освіти відбувся на базі Мардарівської загальноосвітньої школи. Участь у його роботі взяли представники 17 районів області.
Як зазначила завідувачка методичного кабінету відділу освіти Оксана Біслічук, район бере участь у експерименті щодо створення мережі навчально-виховних об’єднань – освітніх округів, що триває уже восьмий рік. За цей час набуто солідного досвіду щодо створення освітніх округів, а у їхніх межах – районного інформаційного простору.
Білгород-Дністровський –
Біляївський райони
На рабських правах
Працівники правоохоронних органів розкрили два табори з підневільними працівниками, повідомив начальник сектору боротьби зі злочинами у сфері суспільної моралі ГУ МВС України в Одеській області майор міліції Андрій Кульчицький.
– Табори були розташовані у Білгород-Дністровському та Біляївському районах, – уточнив А. Кульчицький. – В одному з них працювало сім чоловік, у другому – 13. Люди жили в наметах, працювали за їжу та одяг. Багато хто з них – з Придністров’я, деякі – українці. Вони пропрацювали в подібних умовах три місяці.
Стосовно організаторів таборів порушено кримінальні справи.
Білгород-Дністровський
Запрошуються таланти та шанувальники
На початку червня планується провадження першого літературного свята «Пушкін-Фест». У майбутньому міська влада має намір провадити його щороку.
У межах нинішнього фестивалю передбачено літературні читання, вікторини, ярмарки, виставки декоративно-прикладного мистецтва, паради літературних персонажів, театралізовані шоу та багато іншого.
Як відомо, у грудні білгород-дністровці відзначать 190-ту річницю перебування великого російського поета в прадавньому місті.
Виконком міськради, яка затвердила Положення про фестиваль, запрошує до участі всіх, хто небайдужий до творчості О.С. Пушкіна, до історії та культури міста.
Інформаційну добірку підготували: В. КОЗЮРА, С. КОМІСАРЕНКО, Є. БЛІНОВ, Т. БАРАНОВА, Л. ТОКАР, О. ХАРЧЕНКО, Л. КУЗЬМЕНКО, Л. МЕЛЬНИЧУК, Т. ГУРІЧЕВА
Одеська обласна державна адміністрація
Розпорядження
Зареєстровано в Головному управлінні юстиції
в Одеській області 13 квітня 2011 р. за № 13/1034
Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 17 листопада 2000 року № 920/А-2000
Відповідно до статті 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою упорядкування нормативно-правових актів голови Одеської обласної державної адміністрації:
1. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 17 листопада 2000 року № 920/А-2000 «Про тарифи на перевезення пасажирів та вартість проїзних квитків в автобусах міських маршрутів, що працюють у звичайному режимі руху», зареєстроване в Управлінні юстиції в Одеській області 20 листопада 2000 року за № 76/368.
2. Розпорядження набирає чинності з дня опублікування в газеті «Одеські вісті».
Голова обласної державної адміністрації Е. МАТВІЙЧУК
м. Одеса № 176/А-2011
Самі прийдуть і друзів покличуть
Минулої суботи буквально усі двері навчальних аудиторій і службових кабінетів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України були відчинені навстіж. Абітурієнти, які прибули з Одеської та інших південних областей країни, із зацікавленням заглядали у приміщення, оцінювали технічне оснащення різних навчальних аудиторій, комп’ютерних класів, актової зали та їдальні, багато хто з них не обійшов і гуртожитку з кімнатами готельного типу.
Вони слухали виступи директора інституту М.М. Іжі, деканів, завідувачів кафедр, знайомилися із «Прайт-тайму» з думкою випускників цього року. А столи з консультантами були розташовані на другому і третьому поверхах. Молоді відповідали буквально на усі запитання, консультували, як заповнювати документи, які належить складати іспити. Деякі навіть пройшли пробне тестування.
Інституту є що запропонувати і випускникам середньої школи, і тим, хто побажав здобути другу вищу освіту і магістра за трьома фахами: «Державне управління», «Публічне адміністрування» і «Управління проектами». А також за фахом «Менеджмент» (бакалавр), «Менеджмент організацій та адміністрування (спеціаліст).
Результати першої зустрічі показали, що цей вуз багатьом припав до душі, і вони обов’язково будуть сюди вступати та ще своїх друзів загітують.
Олексій СТЕПАНОВ
Завтра – День аудитора
23 квітня виповнюється 18 років від дня ухвалення Закону України «Про аудиторську діяльність» від 22.04.93 р. Традиційно цей день прийнято вважати професійним святом – Днем аудитора!
Професія аудитора – одна із трудомістких та відповідальних. Ваш багатий професійний досвід, постійне бажання вдосконалювати свою роботу, впроваджувати сучасні технології в аудиті та консалтингу дозволяє будувати взаємини між суб’єктами економіки міста на зовсім іншому рівні.
Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту, терпіння, принциповості та нових успіхів у трудовій діяльності.
Нехай у вашому житті присутні не тільки сухі цифри балансів і звітів, але і яскраві барви життя!
З повагою,
Тетяна ХОРОЛЕЦЬ, голова правління територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» в Одеській області
Трудова акція з благоустрою
Трудову акцію «Цікаве дозвілля – чисте та гарне довкілля» провели в селищі Зеленогірському двадцять волонтерів районного Центру дитячої та юнацької творчості. Захід провадився у співпраці з місцевими школярами – під керівництвом вчительки Наталії Мочуляк, за активної підтримки Зеленогірського селищного голови Анатолія Бевзенка та директорки школи Лілії Ільницьої.
Найперше учасники навели лад на центральній площі, впорядкували фонтан, територію паркової зони. Адже сюди виходять на прогулянку мами з малюками, катаються на роликах та велосипедах старшокласники, щовечора збирається молодь.
Трудовий десант школярів не залишив байдужими багатьох жителів селища, які поспішили на допомогу. Але робота на цьому не завершилася. Волонтери розробили проект подальшого благоустрою селища. Передбачено озеленення паркової зони, встановлення лав для відпочинку, місткостей для сміття.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |