![]() |
|
![]() |
![]() |
У військово-медичному клінічному центрі Південного регіону відкрито відділення детоксикації Клініки невідкладної медичної допомоги, анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації.
В урочистому відкритті відділення взяли участь керівництво військово-медичного департаменту Міністерства оборони України, Південного оперативного командування, представники місцевої виконавчої влади, ветерани Великої Вітчизняної війни та медичний персонал центру.
За словами заступника директора військово-медичного департаменту Віктора Жаховського та начальника територіального управління Південного оперативного командування генерал-майора Олександра Розмазніна, потреба в гемодіалізі серед населення щороку зростає, а діалізних ліжок у державних лікарнях, на жаль, й донині не вистачає.
— Керівництво вітчизняного оборонного відомства виділило понад два мільйони гривень для того, аби і в Одесі, у нашому військово-медичному закладі, функціонувало в повному обсязі відділення детоксикації І від імені міністра оборони України Михайла Єжеля я вітаю колектив центру з відкриттям такого відділення, з цією значущою та непересічною подією, — підкреслив Віктор Жаховський. Уже під час відвідування відділення у супроводі начальника Клініки невідкладної медичної допомоги, анестезіології, реанімації, інтенсивної терапії та детоксикації полковника медичної служби Олега Кушніра присутні мали змогу ознайомитися з потужним сучасним обладнанням та оглянути відремонтовані та реконструйовані приміщення закладу.
За словами начальника Військово-медичного клінічного центру Південного регіону полковника медичної служби Володимира Майданюка, завдяки активній допомозі з боку керівного складу Міністерства оборони України вдалося придбати найсучасніше обладнання, здійснити реконструкцію та капітальний ремонт приміщень, таким чином забезпечивши можливість якісного проведення як ургентних, так і планових медичних втручань.
— Із застосуванням екстра-корпоральних методів (гемодіаліз, ультрафільтрація, плазма-ферез, гемодіафільтрація, ультрафіолетове опромінення крові) уже на сучасному етапі — як в стаціонарному, так і в амбулаторному режимі — тут матимуть можливість комплексно одержувати медичну допомогу пацієнти з хронічною та гострою нирковою недостатністю та ті, в кого різного виду гострі та хронічні отруєння, — повідомив він — А наявність у відділенні чотирьох найсучасніших апаратів німецького та італійського виробництва Fresenius Medical Came і INNOVA забезпечуватимуть звільнення організму хворого від шлаків і токсинів та сприятимуть відновленню функції нирок і нормалізації водного й електролітного балансу організму. А користуватися послугами відділення матимуть змогу не лише військовослужбовці, члени їхніх сімей та пенсіонери Міністерства оборони, а й інші категорії з числа цивільного населення.
В Одесі подібні відділення існують у чотирьох медичних закладах, а в структурі оборонного відомства — лише в Головному військово-медичному клінічному центрі в Києві. Саме гемодіаліз, або «штучна нирка», надає можливість повноцінно жиги більшості людей з важкою хронічною нирковою недостатністю.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |