![]() |
|
![]() |
![]() |
Нещодавно на завершення будівництва Павлівської школи з обласного бюджету виділено 7 мільйонів гривень. Майже два місяці тому працівники підрядної організації взялися за виконання робіт і планують здати навчальний заклад в експлуатацію до 1 вересня нинішнього року. Процес завершення будівництва перебуває під постійним наглядом та на щоденному контролі голови Фрунзівської районної державної адміністрації Сергія Івановича Бринзи, його заступників та відповідальних фахівців. Щовівторка безпосередньо на об’єкт виїжджають заступник голови РДА Сергій Павлович Мартинюк, головний архітектор району Ігор Олександрович Щекотилін, начальник відділу освіти Олег Володимирович Воєдилов, які перевіряють якість виконаних робіт, їх відповідність до проектної документації, вказують на недоліки. І якщо загалом особливих претензій щодо якості робіт у перевіряльників немає, то темпи викликають серйозне занепокоєння.
Саме з цього приводу 18 травня на будівництві Павлівської школи відбулася зустріч голови райдержадміністрації Сергія Бринзи з керівником Одеського обласного управління капітального будівництва Ігорем Полуденком, директором підрядної організації Артуром Седракяном та спеціалістами з обласного центру, які займаються технічним наглядом. На зустріч також запросили Павлівського сільського голову Миколу Готка. Було ретельно оглянуто всі приміщення новобудови, вказано на недоліки, що потребують усунення, визначено обсяг робіт, котрі необхідно виконати у стислі терміни.
У людей, зайнятих на завершенні будівництва школи, ще справді дуже багато роботи – внутрішнє оздоблення стін та стелі, вимощення підлоги плиткою (у коридорах) та дерев’яними дошками (у класах). Необхідно закінчити прокладання електропроводу, каналізації, збудувати у дворі котельню і туалет, провести зовнішнє оздоблення стін, впорядкувати територію, подбати про тротуари та огорожу… Є чимало роботи з оформленням деяких документів. Словом, клопоту вистачає, а часу залишилося мало. Тому в процесі досить тривалої розмови між учасниками зустрічі, було вирішено розробити для керівника підрядної організації детальний план завершення будівництва з визначенням конкретних днів, коли він має закінчити той чи інший етап. Необхідно прискорити темпи, аби до 15 серпня нова школа була на 100 відсотків готова до здачі в експлуатацію. Цей процес будуть контролювати керівництво та працівники райдержадміністрації, а також фахівці обласного управління капітального будівництва.
Поява у Павлівці службового автомобіля голови районної державної адміністрації Сергія Івановича Бринзи не залишилася непоміченою місцевими жителями. Поки відбувалася зустріч на будівництві, неподалік збиралися сільчани. Вони дочекалися завершення розмови і, скориставшись нагодою, звернулися до керівника району з проханням допомогти у відновленні роботи водонапірної башти. Ще до Великодня тут сталася серйозна поламка і до сьогоднішнього дня жителі декількох вулиць залишаються без водопостачання. Проблема полягає ще й у тому, що своїми силами вони не можуть усунути несправність. Також люди порушили злободенну тему автобусних перевезень. Є невеличке маршрутне таксі, розраховане лише на 13 сидячих місць, але щоразу воно курсує переповненим. Літні люди, діти, вагітні жінки в таких умовах неодноразово втрачали свідомість, люди зверталися до перевізників з проханням поставити на рейс більш вмісткий автобус, та ніхто до них не дослухається. Крім цього, постійно виникають труднощі з автоперевезенням пільгової категорії громадян. Жителі Павлівки також просили голову райдержадміністрації розібратися з проблемою так званого подвійного громадянства деяких їх односельців. Адже є такі люди, яким вдається отримувати пенсії та різноманітні соціальні виплати як на території України, так і Придністров’я.
Звичайно, обіцяти павлівцям щось, ретельно не розібравшись у всьому, Сергій Іванович Бринза не став. Для цього треба хоча б деякий час. Тому керівник району запевнив людей, що зробить все, що в його силах та можливостях, а про результат поінформує через сільського голову.
Робоча поїздка до Павлівки вийшла досить насиченою – порушено важливі для села проблеми, визначено завдання на найближчу перспективу. Дуже добре, що місцеві жителі скористалися нагодою поспілкуватися з головою райдержадміністрації, висловити свої судження щодо наболілих проблем. Та все ж треба й самим проявляти активність у вирішенні тих чи інших питань і не чекати, що це зробить хтось інший.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.007Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |