![]() |
|
![]() |
![]() |
Нещодавно відбулося громадське обговорення проекту рішення міськради «Про організацію і порядок паркування транспортних засобів на території міста Одеси». Цей проект був винесений для ознайомлення 22 березня, і за цей час кожен одесит міг внести до нього свої пропозиції. Зараз робляться останні корективи. Остаточний же варіант можна буде побачити на офіційному сайті Одеси напередодні чергової сесії міської ради.
За словами виконуючого обов’язки директора департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху міськради Олександра Сошенка, найбільше доповнень надійшло від обласної податкової інспекції. Її спеціалісти внесли низку зауважень і поправок, аби проект повністю відповідав новим податковим нормам. Більшість з цих поправок, зазначив чиновник, було враховано.
Головним нововведенням проекту стала зміна щодо плати за паркування. Тепер збір стягуватиметься за квадратний метр, а не за машино-місце. Про тарифи чиновники поки що говорять лише те, що вони розроблятимуться окремим документом, після чого надійдуть на затвердження виконкому та сесії міськради.
Що стосується реального механізму стягнення плати за паркування з водіїв, які відмовляються її вносити, або покарання їх за безоплатне паркування, то ці питання в проекті не виписані. У міськраді покладають надію на впровадження паркоматів.
Олександр Сошенко впевнений, що нове положення дозволить упорядкувати паркування в місті, прибрати з доріг транспорт, який заважає руху, і дасть інструмент для боротьби зі стихійними парковками. А ще повідомив, що у планах будівництво багатоярусних парковок у центрі міста.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |