![]() |
|
![]() |
![]() |
28 липня управління ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в Одеській області провело семінарнараду за участю працівників виконавчої дирекції Фонду в Одеській області та начальників районних і міських відділень управління за темою «Підсумки роботи управління виконавчої дирекції Фонду в Одеській області за І півріччя 2011 року та забезпечення виконання статутних напрямів діяльності Фонду на поточний момент. Здійснення страхових виплат та надання медикосоціальної допомоги потерпілим на виробництві». Засідання провів начальник управління Микола Миколайович Чербаджи, який акцентував увагу учасників семінарунаради на необхідності подальшого удосконалення надання високоефективної допомоги потерпілим на виробництві та сприяння зменшенню виробничого травматизму. Відзначалось, зокрема, що належні платежі сплачуються потерпілим з бюджету Фонду своєчасно. Начальник управління поінформував учасників семінарунаради про питання, які розглядались в ході колегії Фонду в Києві, зокрема, звернув увагу на чітке виконання положень Законів України «Про доступ до публічної інформації» та «Про засади запобігання і протидії корупції».
Заступник начальника управління В.І. Самойленко у своєму виступі розкрив деякі питання щодо відшкодування шкоди та надання медикосоціальної допомоги потерпілим на виробництві та про застосування робочими органами виконавчої дирекції Фонду в Одеській області Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання і протидії корупції». До речі, про те, як здійснюється медична реабілітація потерпілих на виробництві на санаторнокурортному етапі розглядалось під час виїзного семінарунаради управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань в Одеській області на базі санаторію «Оризонт» в смт Сергіївці БілгородДністровського району. Учасники семінару ознайомились з умовами, в яких поправляють здоров’я підопічні Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань, якістю оздоровлення та реабілітації потерпілих на виробництві з метою подальшого удосконалення цього напряму роботи. Санаторій має гарну лікувальну базу, чудові кліматичні умови та висококваліфікованих спеціалістів для відновлення здоров’я. Під час спілкування з підопічними Фонду, які поправляли здоров’я в санаторії «Оризонт», учасники семінару отримували гарні відгуки та щиру подяку за турботу.
Інваліди внаслідок трудового каліцтва або професійного захворювання, що перебувають на обліку в робочих органах виконавчої дирекції Фонду в Одеській області, мають можливість одержати виплати та соціальні послуги з медичної реабілітації своєчасно і в повному обсязі, передбаченому Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності». Про результати роботи відділень щодо відшкодування шкоди потерпілим на виробництві у І півріччі 2011 року поінформувала начальник відділу відшкодування шкоди потерпілим на виробництві В.Я. Шляхова, яка повідомила, що на 1 липня 2011 року управління ВД Фонду в Одеській області проводить страхові виплати 4630 потерпілим (членам їх сімей), які постраждали на виробництві. З них: інваліди І групи – 179 особи; інваліди ІІ групи – 834 осіб; інваліди ІІІ групи – 2096 осіб; не визнані інвалідами – 1078 особи; утриманці – 443 особи. Протягом І півріччя 2011 року страхових виплат потерпілим (членам їх сімей) було здійснено на суму 21460,47 тис. грн. Зокрема, по кожній зі статей сума витрат склала: допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності 139ти особам – 631,44 тис. грн; одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності потерпілого 40 особам – 1946,65 тис. грн; щомісячна грошова сума в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого 4187 особам – 15376,9 тис. грн; одноразова допомога в разі смерті потерпілого 9 сімей та 11 утриманців – 1442,7 тис. грн; щомісячна страхова виплата особам, що мають на це право в разі смерті потерпілого 443м утриманцям – 1940,2 тис. грн; витрати на поховання потерпілого восьми особам – 16,53 тис. грн; виплата моральної шкоди за 6 місяців 2011 року за рішенням судів склала 106,0 тис. грн. Доповідачка також звернула увагу на деякі зауваження щодо ведення документації.
Стан проведення медикосоціальної та реабілітаційної роботи з потерпілими на виробництві робочими органами Фонду у І півріччі поточного року проаналізувала начальник відділу медичного обслуговування та реабілітації потерпілих на виробництві Г.В. Новосельцева. Протягом першого півріччя цього року медикосоціальних витрат 286 потерпілим було здійснено на суму 3027,0 тис. грн. Галина Василівна, зокрема, детально ознайомила з основними статтями надання медикосоціальної допомоги та професійної реабілітації потерпілих та інвалідів. Відтак, на лікування 39 потерпілих витрачено 236,3 тис. грн. При цьому, усі потерпілі лікувалися в стаціонарних установах та санаторних закладах згідно з договорами; потерпілими використано 148 путівок на санаторнокурортне лікування на суму 1145,2 тис. грн, у т.ч. 10 путівок на суму 182,2 тис. грн для інвалідів 1 групи – спинальників, які проходять курс реабілітації у спеціалізованих санаторіях в містах Саки та Слов’янськ. Протезноортопедичними виробами забезпечені 16 потерпілих на суму 14,9 тис. грн. Витрати на вироби медичного, медикаментозного призначення та лікарські засоби проводились 146 потерпілим, на що було витрачено 498,9 тис. грн.
На спеціальний медичний догляд 58ми потерпілих витрачено 292,8 тис. грн. Витрати на постійний сторонній догляд 176ти потерпілих склали 483,9 тис. грн. Побутове обслуговування було профінансовано 181 потерпілому на суму 248,4 тис. грн. Спеціальними засобами пересування (колясками) було забезпечено 12 потерпілих на суму 81,7 тис. грн. Компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування 173х інвалідів склала 12,7 тис. грн.
З підсумками роботи відділення виконавчої дирекції Фонду в Кілійському районі Одеської області у І півріччі 2011 року за напрямами відшкодування шкоди та надання медикосоціальної допомоги потерпілим на виробництві ознайомив начальник відділення ВД Фонду в Кілійському районі С.О. Койчев.
Всього в ході семінарунаради було розглянуто 11 питань, при розгляді яких йшлося про досягнення, діяльність та завдання Фонду.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |