ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
УРОЧИСТО ТА МАСШТАБНО
27.08.2011 / Газета: Думська площа / № 33(752) / Тираж: 23828

Одеса відзначила двадцяту річницю незалежності України

Керівники міста та області, представники громадських, політичних, ветеранських, релігійних та молодіжних організацій поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку в Центральному парку культури та відпочинку імені Т. Г. Шевченка.

— Вітаю одеситів зі святом Незалежності. У нас є причини для гордості та оптимізму. Українці — це сучасна європейська нація, яка сповідує найвищі цінності свободи, справедливості та демократії, — відзначив одеський міський голова Олексіїі Костусєв.

Понад п'ятсот учасників виншванкового фестивалю, узявшись за руки, утворили живий ланцюг від пам'ятника Дюку аж до храму Святого Миколая на Морвокзалі.

У рамках святкування Дня незалежності України в бібліотеках міста пройшли тематичні історичні години та екскурси, книжкові виставки, а також зустрічі школярів з видатними одеситами, різноманітні фестивалі,

концерти та конкурси.

За значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету, заслуги у соціально-економічній, науково-технічній, культурно-освітній діяльності, добросовісне і бездоганне служіння українському народу Президент України Віктор Янукович нагородив орденом «За заслуги» І ступеня одеського міського голову Олексія Костусєва.

Коментуючи Указ Президента України про нагородження орденом «За заслуги» І ступеня, Олексії! Костусєв відзначив:

— Якщо таку високу нагороду вручають меру, це заслуга всього міста та кожного його мешканця.

Автор: -


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.008
Перейти на повну версію сайту