ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Об'єднуються парки і диспансери
24.09.2011 / Газета: Одесские известия / № 105(4232) / Тираж: 18937

Бюджет міста Одеси у першому півріччі виконано на 100,8% або на 44,5% від річних планових показників. Темп зростання фактичних надходжень (у порівнянні з першим півріччям 2010 року) склав 125,8%. До бюджету надійшло на 161 мільйон 304,5 тисячі гривень більше.

Депутати ухвалили рішення щодо створення комунального підприємства «Парки Одеси» та ліквідації комунальних підприємств «Парк культури і відпочинку ім. Ленінського комсомолу», «Центральний парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка», «Парк культури і відпочинку ім. М. Горького», «Парк культури і відпочинку «Преображенський». Щоправда, поки що залишилося незрозуміло, чому до нової комунальної структури не влився найбільший парк — парк Перемоги?

200 тисяч гривень буде виділено на ліквідацію ставків-відстійників у парку ім. Ленінського комсомолу. На їхньому місці з'явиться упорядкована зелена зона.

Серед земельних питань найбільший інтерес викликали три проекти

рішень про видачу дозволів на проведення експертної грошової оцінки. Йшлося про територію Старокінного ринку (ділянка площею 1 гектар у межах вулиць Розкидайлівської, Косвенної, Колонтаївської та провулка Старокінний (Ларишкіна). А також про прилеглі до ринку ділянки — вулиця Косвенна, 18 (0,125 га) і Косвенна, 19/1 (0, 0332 га).

Як пояснила начальник управління земельних ресурсів Ірина Коврижних, справді ідеться про продаж названих ділянок ТОВ «Мрія». Депутати висловити сумнів, що сума у 60 мільйонів гривень за гектар землі, на якій розташований унікальний ринок, є прийнятною. І позитивне рішення ухвалили тільки щодо ділянки, розташованої по вулиці Косвенній, 18.

В Одесі шляхом приєднання протитуберкульозних диспансерів № 3 (вул.Філатова, 10), №4 (вул. От. Головатого, ЗО) до протитуберкульозного диспансеру № 2 створено міський протитуберкульозний диспансер. Нова установа базуватиметься за адресою: вулиця Преображенська, 37.

Нещодавно в Одесі було відкрито пам'ятник Ісааку Бабелю. Скоро справедливість переможе щодо ще одного видатного одесита — великого скрипаля Давида Ойстраха. Скульптурна композиція на його честь з'явиться за адресою: Сабанеев міст, 1, біля дитячої спеціалізованої музичної школи імені П.С.Столярського.

Сесія установила вартість послуг КУ «Геріатричний пансіонат для самотніх громадян пенсійного віку», якщо вони надаються на платній основі. На місяць за одну літню людину (проживання, харчування, медична допомога) доведеться платити по 2066 гривень 79 копійок.

Автор: Світлана МАРШИНА


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.005
Перейти на повну версію сайту