ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Лжерятівники Куяльника
13.10.2011 / Газета: Чорноморські новини / № 81(21241) / Тираж: 8525

Партія «Родина» вирішила «примазатися» до заслуг інших, які вже давно займаються порятунком Куяльницького лиману, — так прокоментував отаман Чорноморського гайдамацького з’єднання Сергій Гуцалюк «новини», які з’явилися останнім часом на підвладних депутатові міськради Ігорю Маркову ЗМІ. У них повідомлялося, що депутати від «Родини» нібито організували експедицію в зону екологічної катастрофи і це начебто, має стати для одеських політиканів «першим кроком у боротьбі за майбутнє лиману». «Відкриваючи Америку», «родинці» нарешті побачили, що лиман гине й взялися його рятувати...

Такі «сенсації» були б варті уваги, якби вони справді порушили проблему, про яку досі ніхто не знав. Але тут зовсім інша ситуація. За Куяльницький лиман уже кілька років бореться низка громадських та екологічних організацій, в авангарді яких — Чорноморське гайдамацьке з’єднання. Як зазначає прес-служба ЧГЗ, після тривалої війни за Куяльник, громадськості вдалося досягти суттєвих результатів.

«Справу вже майже вирішено, на Куяльнику створюється національний парк, розроблена програма прочищення русла, з бюджету області і держави під це виділяються кошти. І тут звідки не візьмися, з’являється «Родина», роблячи вигляд, що ніхто лиманом до них не займався, — дивується безсоромності «родинців» Сергій Гуцалюк і додає: —Уже розроблено проект національного парку, в селах, що на берегах лиману відбуваються громадські слухання, створена басейнова рада Куяльника. І всім давно відомі перипетії боротьби громадських діячів, нормальних депутатів і чиновників з корумпованими чиновниками та правоохоронцями, які покривають беззаконня на берегах водойми. А тут приїхали «родинці» і вирішили наскоком заробити політичний капітал».

Сергій Гуцалюк нагадав, що спільними силами гайдамаків, екологів і громадських діячів на лимані створювався табір, активісти протистояли незаконному видобуток піску, протягом останніх трьох років багато разів їздили у столицю у Міністерство екології, зверталися до європейських природоохоронних та громадських структур, і майже на всіх одеських телеканалах про це вийшла величезна кількість сюжетів. «АТВ» і «Родина» цього не бачили. Зараз вони вирішили «підключитися» до питання, яке майже вирішене», — підсумував отаман ЧГЗ.

Автор: -


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.011
Перейти на повну версію сайту