![]() |
|
![]() |
![]() |
Постійна комісія з питань бюджету, фінансовоекономічної політики та банківської діяльності на засіданні схвалила низку доопрацьованих проектів рішень, пропонованих на розгляд сесії обласної ради, що відбудеться через тиждень.
До сфери компетенції постійної комісії потрапили проекти декількох програмних документів, зокрема, Концепція створення індустріальних (промислових) парків в Одеській області і Стратегія економічного та соціального розвитку Одеської області до 2020 року.
– Ми уважно вивчили запропоновану Стратегію, попередньо розглянули її на засіданнях комітету з економічних реформ, президії, на спільному засіданні постійних комісій. І нам дуже приємно, що колектив розробників на чолі з професором економічного університету паном Ковальовим дослухався до наших пропозицій. Зокрема, врахував низку міркувань, пов’язаних зі SWOTаналізом, тобто аналізом сильних і слабких сторін – чинників впливу на стратегічні показники, – відзначив, характеризуючи доопрацьований документ, голова постійної комісії Юрій Маслов.
Також комісія схвалила пропонований до розгляду на сесії проект угоди між Одеською обласною радою та Кабінетом Міністрів України щодо регіонального розвитку Одеської області, Програми сприяння розвиткові громадянського суспільства, Регіональної програми збереження та відновлення водних ресурсів у басейні Куяльницького лиману, програми «Власний дім» на 2012 – 2016 роки, зміни до чинних програм підтримки малого підприємництва, розвитку промисловості в Одеській області, програми «Милосердя в дії» та інші документи.
Назагал комісія узгодила понад 20 винесених на сесію проектів рішень, що включають сферу водокористування та майнових відносин, а також традиційний для бюджетної комісії пункт щодо внесення змін і доповнень до поточного обласного бюджету.
– Усі зміни мають технічний характер – це технічні коригування за результатами 9 місяців роботи Одеської області. Комісією були враховані (у межах можливостей бюджету) пропозиції депутатів, профільних комісій обласної ради, пропозиції районних адміністрацій та районних рад. Це, у середньому, однедва коригування за кожним районом і за кожним головним розпорядником коштів, – повідомив щодо цього питання голова комісії Юрій Маслов.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.009Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |