![]() |
|
![]() |
![]() |
Донедавна – один з провідних навчальних закладів країни… Альмаматер для багатьох радянських та українських воєначальників. Сьогодні він знову змушений проходити складні етапи відродження та формування, потребуючи особливої уваги з боку держави.
Підтвердженням тому стали і нещодавні відвідини військовими начальниками на чолі із міністром оборони України Михайлом Єжелем легендарної одеської «сухопутки».
Минуло лише трохи більше року, як тут було відновлено підготовку курсантів, та усього декілька місяців – з часу надання колишньому військовому інституту статусу академії.
Але й за цей час зроблено чимало. Командний, професорськовикладацький склад рухаються у вірному напрямі.
Саме так охарактеризував теперішній стан справ в академії Михайло Єжель.
Очільник оборонного відомства не просто інспектував, а й ретельно аналізував ситуацію. Обговорюючи з командувачем Сухопутних військ генералполковником Геннадієм Воробйовим, начальником Одеського гарнізону – командувачем Південного ОК генераллейтенантом Петром Литвиним, виконувачем обов’язків начальника Військової академії генералмайором Анатолієм Сиротенком та іншими посадовими особами коло існуючих проблем, надавав конструктивні поради.
Підбиваючи підсумки візиту міністр визначив обсяги першочергових робіт щодо покращення навчальнометодичної та матеріальнотехнічної бази вузу та поставив конкретні завдання відповідним посадовим особам.
Михайло Єжель також відвідав Одеське авіаційноремонтне підприємство Міноборони України «Одесавіаремсервіс», де ознайомився з перспективною розробкою колективу – чотиримісним легкомоторним літаком «Дельфін», який планується використовувати для первинної підготовки майбутніх військових льотчиків.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |