ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Грою свято не зіпсували
22.11.2011 / Газета: Одесские известия / № 130(4257) / Тираж: 18937

Отже, 19 листопада відбулося відкриття нового стадіону «Чорноморець» у парку Шевченка. Грі 17­го туру чемпіонату України «Чорноморець» – «Карпати» (Львів) передували офіційна церемонія урочистостей та святковий концерт за участю народної артистки України Ольги Оганезової, шансоньє Валентина Куби. Ведучим був Олег Філімонов. На суперсучасній арені уболівальники тепло вітали ветеранів «Чорноморця», які у 1961­му стали чемпіонами України серед команд класу «Б».

Тепер про матч відкриття. Він почався з активних атак господарів. Практично повністю заповнені трибуни (понад 34 тисяч глядачів) несамовито підтримували свою команду. На 5­й хвилині львів’яни виконали штрафний. Одесити, відбивши м’яч, організували контратаку, у якій Цигирлаш виходив сам на сам з голкіпером гостей Тлумаком, але арбітр Анатолій Жабченко зафіксував становище поза грою.

«Карпати» відповіли не менш гострим випадом на 11­й хвилині: Худобяк з лівого флангу сильно пробивав, м’яч пролетів над хрестовиною. Незабаром Сетті пройшов до лінії штрафного і «вистрілив» у близький кут, Тлумак врятував ворота.

На 38­й хвилині «Чорноморець» створив ще один реальний момент: Де Матос справа увійшов до штрафного, і з кута воротарського пробив у дале­кий кут. М’яч, зрикошетивши від захисника, пролетів поруч зі штангою.

Наприкінці першої половини гри команди провели по одній заміні, випустивши на поле бразильських легіонерів. Спочатку в «Карпатах» вийшов Батіста, а у господарів Цигирлаша замінив Франса, який відновився після травми. Завдяки одеському бразильцеві рахунок матчу був відкритий на першій доданій хвилині тайму: після пасу Балашова Франса на швидкості увірвався до штрафного, де був збитий захисником. Арбітр, не замислюючись, призначив пенальті, який упевнено реалізував Балашов – 1:0.

З перших хвилин другого тайму «Карпати» захопили перевагу. У підсумку львів’яни змогли відігратися на 66­й хвилині: Федецький пробив з 12­ти метрів, Безотосний парирував удар прямо на Батісту, який точно вразив порожній кут воріт – 1:1.

Одразу підопічні Романа Григорчука створили стовідсотковий головий момент: Балашов вийшов сам­на­сам із Тлумаком, обіграв його та пробив уже по порожніх воротах з гострого кута, але м’яч пройшов поруч із далекою штангою.

На 81­й хвилині «Чорноморцю» знову вдалося вийти вперед: Фонтанельо пробив штрафний з 22­х метрів, м’яч потрапив у стінку, відлетів до лінії воротарського, де Франса, який вчасно приспів, чітко пробив повз голкіпера – 2:1.

На жаль, радість одеситів була недовгою. Вже через 4 хвилини пішла контратака «Карпат»: Федецький, одержавши м’яч від Батісти, точно пробив у нижній кут – 2:2.

До кінця зустрічі «Чорноморець» намагався вирвати перемогу, але, на жаль… І все ж таки святковий феєрверк після матчу став нагородою обом командам за гідну, напружену, безкомпромісну гру.

Автор: Євген Алексєєв


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.005
Перейти на повну версію сайту