![]() |
|
![]() |
![]() |
Ананьївський район
Вирішення соціальноекономічних питань у районі стоїть на першому плані. Це ремонт шкіл, закладів медицини та культури, доріг, пам’яток архітектури. Стала реальністю подальша газифікація сіл.
Так, рішенням сесії обласної ради від 20 травня 2011 року за рахунок коштів обласного бюджету розвитку передбачено мільйон гривень на будівництво підвідного газопроводу до с. Гандрабури, як перша черга до с. Жеребкове. Така ж сума запланована на капітальний ремонт пам’ятки архітектури ХІХ століття, приміщення НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. № 1– гімназія» м. Ананьєва. Разом з тим, 748 тис. грн виділено на капітальний ремонт приймального відділення Ананьївської ЦРЛ, 298 тис. грн – на капітальний ремонт Ананьївської загальноосвітньої школиінтернату І – ІІІ ступенів, а 520 тис. грн – на капремонт будівель Ананьївського дитячого будинкуінтернату. 2,2 мільйона гривень витрачено на капітальний ремонт доріг в Ананьєві та Гандрабурах, 60 тисяч гривень – на розробку проекту ландшафтного заказника місцевого значення «Селіванівський» на території АнаньївськоїПершої сільської ради.
З районного бюджету було виділено понад 90 тисяч гривень на поточний ремонт шкільних класів, належним чином оздоровилося 1300 дітей.
Діяльність закладів охорони здоров’я у районі спрямована на забезпечення медичної допомоги населенню. Цьому сприятиме придбання автомобіля «швидкої допомоги» за 141,6 тис. грн, медикаментів для пільговиків на суму 21,5 тис. грн, молочних сумішей для немовлят з малозабезпечених сімей на суму 7,2 тис. грн. Також 23,9 тис. грн затрачено на зубопротезування ветеранів. Охайний вигляд мають медичні відділення, замінено вуличне освітлення на території медичного закладу, на що витрачено 230,8 тис. грн.
Серед позитивних аспектів слід відзначити відсутність підприємствбанкрутів, збільшення обсягів промислового виробництва на 5,2 млн грн, освоєння 7 млн грн інвестицій.
Значно покращився стан справ у тваринницькій галузі. Так, в СВК «Маяк», ТОВ «Новатор», ПП «АгроДіс», ТОВ АФ «Селянка», ТОВ «ІскраЮГ», Жеребківській дослідній станції удвічі зросло поголів’я свиней. А за рахунок ПП «АгроДіс», ТОВ «Новатор», ТОВ «ІскраЮГ» на 194,1 відсотка збільшилися обсяги виробництва м’яса.
Юрій ФЕДОРЧУК, власкор «Одеських вістей»
Ізмаїльський район
Судячи з усього, в Ізмаїлі незабаром люди забудуть про ями та вибоїни на дорогах. Фактично вже оновлені центральна частина проспекту ім. Суворова, проспект ім. Леніна, відремонтовано найдовшу вулицю – Нахімова. На ремонт доріг буде витрачено в межах 8,5 млн гривень, майже у два з половиною рази більше, ніж минулого року.
Ці цифри свідчать про серйозність намірів керівництва міста переломити ситуацію з дорогами в Ізмаїлі.
Проблема не була б вирішена без серйозної підтримки керівництва області, насамперед, губернатора Едуарда Матвійчука та голови облради Миколи Пундика, а також обласної організації Партії регіонів, що ставить чітке завдання – конкретно вирішувати головні питання благоустрою міст області. Саме ця підтримка, нагадаємо, дала привід ізмаїльцям у день народження міста нагородити губернатора та голову облради почесними відзнаками «За заслуги перед містом».
До речі, під час реконструкції дорожнього покриття на одному з перехресть ремонтники боролися з корінням старого дерева, що розрослося, рятуючи цілісність ледве чи не єдиного в Ізмаїлі пожежного гідранта. Перемогли люди. Щоправда, тепер перехрестя «облисіло»… Але у шляховиків з'явилася можливість розширити ділянку дороги вулиці Ватутіна між двома напрямками на проспекті Суворова – загалом майже на метр. Це дасть змогу водієві зупинитися для висадження пасажира, не перегороджуючи руху транспорту.
Євген Маслов, власкор «Одеських вістей»
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |