![]() |
|
![]() |
![]() |
Губернатор Одещини Едуард Матвійчук прокоментував ситуацію з виплатами відпускних працівникам сфери охорони здоров’я, яка склалася у місті Одесі.
– Я чув про те, що лікарів начебто змушують йти у відпустку за свій рахунок. Я мав розмову на цю тему з керівниками системи охорони здоров'я області, депутатами міської ради і хочу запевнити всіх, що такої ситуації у нас не буде. Все буде нормально, і працівники отримають вчасно всі необхідні за законом виплати. Одеська область сьогодні в змозі це профінансувати, – наголосив Е. Матвійчук.
Також голова ОДА повідомив, що у регіоні очікується значне реформування сфери охорони здоров’я.
– Обласна влада бере на себе зобов'язання виплачувати в 2012 році з регіонального бюджету надбавки медичним працівникам, які працюють в селах. Сума виплат поки буде невелика і складе 200 гривень. Крім цього, як заявляє Президент України Віктор Янукович, у державному бюджеті Україні в 2012 році передбачено підвищення заробітних плат медичним працівникам в середньому на 30%, – підкреслив Едуард Матвійчук.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.008Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |