![]() |
|
![]() |
![]() |
19 березня народний депутат України Віталій Барвіненко відвідав з робочою поїздкою декілька сіл Білгород-Дністровського району. Метою візитів стало обговорення і вирішення найболючіших питань. Варто зазначити, що представники майже всіх громад скаржилися депутату на труднощі з оформленням держактів на землю та на
бездіяльність місцевих органів виконавчої влади.
родним депутатом- зібралося небагато люду. Як і у сусідів, тут гостро стоїть питання оформлення актів на землю. Але є і такі проблеми, які можна і потрібно вирішувати на місці. Це стосується, наприклад, благоустрою цвинтаря, прибирання території школи.
Люди нарікають, що влада забула про них, проте складається враження, що вони самі про себе забули, бо повільно перетворюють на руїни та брухт є, що будувалося поколіннями.
У продовження робочої поїздки Віталій Барвіненко відвідав Великомар'янівку. Вже у третьому селі поспіль нардепу скаржилися на проблеми з оформленням держактів. Серед селян є люди, які сім років не можуть узаконити свій земельний пай.
Не менше нарікань викликає робота Білгород-Дністровського міжрай о иного бюро технічної інвентаризації. Виявилося, що цей орган якось дивниіа чином проводить оцінку житла. Наприклад, будинок у Великомар'янівці оцінюється в 100 тис. грн. У порів-няннягоднокімнат-на квартира у Біл-город-Дністровському оцінюється у 30-40 тис. грн. Отож селянам вигідніше придбати квартиру в місті. Депутат Верховної
Першими зупинками Віталія Барвіненка стали села Олексіївка та Маразліївка, що входять до складу однієї, Ма-разліївської, сільради. Не дивно, що проблеми у мешканців майже однакові. Проте громада Олексіївни рішуче налаштована змінити життя на кра ще — про це говорило навіть переповнене приміщення, де проводилися збори. Народний депутат наголосив, що мета його приїзду — провести діалог між владою та людьми, почути про проблеми, які насправді турбують населення, та дізнатися, як вони вирішуються на місцях.
Люди скаржилися, що по декілька років не можуть оформити державні акти на землю. У відділі Держкомзему у
Білгород-Дністровському районі наче навмисно не бажають прискорити свою роботу: то акти не того кольору, то документи не всі, то ще якусь проблему знайдуть. Голова районного відділу Сергій Ржепець-кий жодного разу не був у селі і не проводив прийом громадян.
Не менш болючими в Олексіївні є питання водопостачання, приватизації квартир військового містечка. Проте ці проблеми входять в компетенцію місцевої влади. Невже сільському голові треба очікувати на візит парламентарія, аби довести до пуття всі недоопрацювання?
Усього за кілька кілометрів — у Маразліївці — настрій інший, мешканці не такі згуртовані. У старенькому приміщенні сільради на зустріч з на-
Ради пообіцяв протягом 10 днів розібратися у проблемі.
На зборах виявилося, що старше покоління дуже сумує за минулим, радгоспами і трудовими буднями. Бабусі бідкаються про те, що молодим людям нема куди подіти свої сили, тому вони й обкрадають стареньких, які не в змозі себе захистити. У свою чергу голова Білгород-Дністровської райради Валентина Орлова зазначила, що нині в Україні діє програма, яка націлена на відродження сільського господарства.
Десятихвилинний переїзд з Великомар'янівки в Широке супроводжувався тряскою через погані дороги. Саме ця проблема найбільше хвилює
мешканців села. Вони сумно жартують: наразі дістатися до Білгорода-Дністровського можливо, напевно, тільки гелікоптером.
Проблеми широківців висвітлював сільський голова Микола Кузьменко, бо бажаючих поділитися з владою наболілим знайшлося небагато. Найгострішою виявилася проблема водопостачання села. Крім того, Олександр Завго-родній поділився проблемами місцевої школи, якою він керує. Ряд питань вдалося вирішити одразу на місці.
Наразі Віталій Барвіненко продовжує вивчати й вирішувати проблеми мешканців півдня Одеської області.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |