![]() |
|
![]() |
![]() |
На черговій сесії Одеської міської ради депутати одностайно підтримали затвердження на посаді заступника міського голови директорки департаменту фінансів Світлани Бедреги.
Далі вони ухвалили Програму соціальноекономічного розвитку на 2012 рік. Вона, зокрема, передбачає будівництво великої дитячої поліклініки в межах Дніпропетровської дороги, вулиць Висоцького, Академіка Сахарова та Бочарова. На це намічено виділити 5 мільйонів гривень. Поліклініка стане першим лікувальним закладом, побудованим у житломасиві Котовського за останні 20 років.
Були затверджені міські цільові програми «Рівність» і «Здоров’я».
Тільки з третього разу вдалося затвердити містобудівне обґрунтування розташування об’єктів громадського призначення в межах вулиць Краснова, Героїв Прикордонників, Гераневої й Адміральського проспекту. На місці колишнього кінотеатру «Вимпел» з’явиться розважальний центр. Хоча й висловлювалися претензії до 24метрової висоти будинку, недоречної в тому районі, зрештою її міняти не стали. Забудовник пообіцяв зберегти сквер, збільшивши приблизно на третину площу зелених насаджень.
Депутати ухвалили розробити докладний план території в межах вулиці Водопровідної, Новощепного ряду, вулиці Мечникова та Високого провулка.
Жвава дискусія спалахнула щодо проекту ухвали про місця, де буде заборонено роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Спочатку планували, що на відстані 100 метрів від дошкільних, навчальних, медичних закладів, бібліотек, шкіл естетичного виховання та інших об’єктів соціального напряму не мусить бути «наливайок».
На пропозицію депутата, ректора Одеського національного політехнічного університету Геннадія Оборського відстань збільшили до 300 метрів, а перелік об’єктів доповнили студентськими гуртожитками.
Щоправда, виникає питання: як виконуватиметься ця ухвала, якщо сигарети можна спокійно купити в кіосках із реалізації друкованих видань, а спиртне та куриво в асортименті пропонують і супермаркети, і дрібніші крамниці, що часто ташуються безпосередньо близько до перелічених закладів?
Для забезпечення активнішої роботи щодо залучення туристів сесія ухвалила створити комунальне підприємство «Туристичний інформаційний центр міста Одеси». На продовження реорганізації мережі дитячих закладів депутати підтримали ліквідацію притулку № 2 і створення соціального гуртожитку для дітейсиріт і дітей, що залишилися без батьківського піклування.
Напередодні святкування Дня Перемоги сквер на перетині вулиць Обнорського й Нескучної одержав назву «Сквер Партизанської Слави».
На завершення сесії прозвучала інформація про саморозпуск фракції партії «Сильна Україна». Більшість її членів увійшли до складу депутатської групи «Майбутнє Одеси».
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.010Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |