![]() |
|
![]() |
![]() |
Сучасне браконьєрство, з огляду на його масовість, технічну озброєність, безкарність та постійне лавиноподібне зростання, давно перетворилося у щось на зразок потужного і впливового злочинного формування і становить серйозну загрозу національній екологічній безпеці.
Сьогодні у країні постійно за-ймаються браконьєрством один—два мільйони осіб. Щорічно затримують десь 150 тисяч браконьєрів, але розкривання випадків брако-ньєрства становить лише близько 1% (за рік маємо до 15 мільйонів таких випадків).
В останні роки різко зросла не тільки кількість браконьєрів, а й їхня технічна озброєність. Вони застосовують прилади нічного бачення, супутниковий зв’язок, комп’ютери, морські прилади навігації, електронні манки, ехолоти, електровудки, скорострільні карабіни, автомати, вертольоти, дельтаплани, швидкохідні катери, всюдиходи та БТРи.
Підґрунтям браконьєрства є моральна деградація, відчуття вседозволеності, безкарності, правовий нігілізм та можливість заробляти на аморальних речах. Браконьєрство грубо порушує права дикої флори і фауни на існування.
ДП «Одеське лісове господарство» інформує земляків про діяльність служби боротьби з браконьєрством «Стоп, браконьєре!», до якої можна звертатися при виявлені факту браконьєрства за тел. 050-088-00-02 цілодобово.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |