![]() |
|
![]() |
![]() |
На Донецькому напрямку триває робота щодо пошуку, ексгумації та транспортування тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань.
Так, працівники Національного військово-історичного музею України під час зазначених робіт знайшли тіло загиблого військовослужбовця.
За словами начальника груп Цивільно-військового співробітництва підполковника Олександра Гвоздкова, пошук загиблих проводився на передових позиціях, які ще декілька місяців назад були пріоритетною ціллю важкої артилерії ворога. Він зазначив, що військовослужбовець загинув в результаті прямого попадання артилерійського снаряду у захисну споруду, тому поруч можуть бути ще загиблі українські військовослужбовці. Знайшли героя у повному екіпіруванні, він до останнього подиху не випускав із рук зброї. Наразі тіло бійця буде транспортовано до Дніпропетровська для проведення тесту на ДНК та ідентифікації особи.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |