![]() |
|
![]() |
![]() |
Коли заходить мова про допомогу військовим, пересічний громадянин одразу уявляє собі волонтерів, навантажених купою необхідних побутових речей, ліків, обладнання. До таких реалій ми звикли протягом тяжких років війни. Громадянське суспільство справді зробило справжнє чудо, замінивши собою на деякий час структури Міноборони, і домоглося збереження боєздатності існуючих та новостворених частин Збройних сил.
Але підрозділи ЗСУ потребують не лише матеріальної підтримки. Духовні потреби, які не менш важливі, задовольняють військові капелани, а психологічними проблемами захисників Вітчизни займаються психологи, які також часто-густо працюють на волонтерських засадах. Ця діяльність має так само велике значення, як і забезпечення продовольством або вбранням.
Розуміючи всю важливість стабільного психологічного стану військовослужбовців, насамперед тих, що повернулися із зони АТО, керівництво Оперативного командування «Південь» ініціювало залучення цивільних психологів до роботи з особовим складом 28-ї ОГвМБр. Охочих зустрітися з «лікарями людських душ» виявилося чимало. Фахівці розповіли військовим про види можливих душевних розладів у післявоєнний період, про ПТСР – посттравматичний синдром розладу, та про шляхи розв’язання таких проблем. А проведена експрес-перевірка показала достатньо високий рівень психологічного стану загалом у бригаді, що дає упевненість в успішному виконанні бойових завдань і в майбутньому.
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.006Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |