Ця виставка — мистецька реакція на настрої під час і після Майдану. Назва говорить про значущість не лише збройної відсічі, а й інформаційної — донесення правди творчістю. За влучної візуалізації змістів один образ замінює абзаци пояснень. Вдалий плакат — аналог важкого озброєння.
Виставка «(НЕ) ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ» — частина мистецьких боєприпасів з арсеналу Миколи Гончарова, який він поповнює й надалі. Автор уникає називати свої роботи плакатами, часті-ше каже, що це «короткі візуальні постріли». Торік експозиція гостювала у Львові, в колегіумі Українського католицького університету, а тепер її зможуть побачити й одесити.
Виставка, організатором якої є Національний музей Революції Гідності, відкриється 17 листопада о 13.00 в Одеському історико-краєзнавчому музеї (вул. Ланжеронівська, 24а) і триватиме до 20 грудня.
Години роботи: 10.00—17.00. Вихідні: четвер, п’ятниця.
Вартість квитка: 25 гривень. Пільги на квитки мають музейні працівники, учасники бойових дій, інваліди першої та другої груп, багатодітні сім’ї.
Микола Гончаров — представник київської династії художників. Із його прабабусі Михайло Врубель малював образ Матері Божої. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва й архітектури. Пишається, що є учнем каліграфа Василя Чебаника. Дворазовий переможець міжнародного конкурсу «Стоп цензурі!». Як фрілансер працює ілюстратором і дизайнером. Оформлює книжки. Штатний художник у Національному музеї Революції Гідності. У 2011 році Микола Гончаров «вирішив покращувати довколишній світ» — і майже щодня малює реакції на те, що в ньому стається.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.005Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |