ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Моніторинги
Квіти до пам’ятника Шевченку
23.11.2021 / Газета: Вечерняя Одесса / № 131(11121) / Тираж: 10407

У День Гідності та Свободи, Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в Одесі.

«День Гідності і Свободи — це аргумент відродження держави та української нації. Ми заплатили високу ціну за нашу свободу та гідність. У вічній пам’яті низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих! В цей день ми вшановуємо усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, тих, хто кожного дня захищає безперечне право українців на свободу. Серед них — чимало наших земляків. Гідність — це сильна армія, це впевненість у прийдешньому дні та розуміння перспективи», — сказав, спілкуючись з представниками ЗМІ після церемонії покладання квітів, Сергій Гриневецький.

Свобода, зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький, це знати та поважати власну історію і мову, це можливість жити у незалежній державі, демократія та право вільного вибору.

Звернення

Шановні земляки!

21 листопада 2014 року був підписаний Указ Президента України щодо відзначення Дня Гідності і Свободи, адже саме в цей день українці вийшли на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Минуло вже 7 років з часу подій, наслідки яких ми спокутуємо донині.

День Гідності і Свободи — це аргумент відродження держави та української нації.

Ми заплатили високу ціну за нашу свободу та гідність. У вічній пам’яті низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих!

В цей день ми вшановуємо усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, тих, хто кожного дня захищає безперечне право українців на свободу. Серед них — чимало наших земляків.

Свобода — це знати та поважати власну історію і мову, це можливість жити у незалежній державі, демократія та право вільного вибору.

Гідність — це сильна армія, це впевненість у прийдешньому дні та розуміння перспективи.

В цей день хочу побажати вам мирного неба, здоров’я і злагоди, віри у гідне майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Захистимо свободу та не втрачаймо гідності!

З повагою голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький

Автор: -


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.010
Перейти на полную версию сайта