ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Мониторинги
Іванівський міст: коли почнеться реконструкція?
26.01.2022 / Газета: Одесская жизнь / № 4 / Тираж: 22070

Роботи з реконструкції Іванівського мосту розпочнуться не раніше осені. Справа в тому, що спочатку навзамін місту потрібен альтернативний проїзд на час закриття шляхопроводу.

Ще навесні 2021 року чиновники анонсували будівництво нової дороги «Овідіопольська дуга» — разом із вулицею Просьолочною вона з’єднає Овідіопольську дорогу та Дальницьке шосе і стане заміною Іванівському мосту. Її мали побудувати наприкінці літа 2021-го, але роботи навіть не розпочали.

Як з’ясувалося на засіданні транспортної комісії у міськраді, проект уже готовий. Проте виявилося, що така назва, як «Овідіопольська дуга», у місті вже є у районі «Двох стовпів».

«Довелося змінити назву, доопрацювати проект. Коли на сесії буде ухвалено рішення, ми зможемо отримати дозвіл від архітектури. Сесію заплановано на 9 лютого, після чого потрібно ще два тижні на експертизу», — розповіли на засіданні комісії.

Потім чиновники планують оголосити торги з пошуку підрядника, на що піде ще близько двох із половиною місяців. Почати будівництво нової дороги зможуть не раніше літа і витратять іще 2-3 місяці. Лише після цього зможуть розпочати реконструкцію Іванівського мосту. Залишається сподіватися, що аварійний шляхопровід за цей час не завалиться.

Нова дорога коштуватиме бюджету 40 мільйонів гривень. На її проект витратили вже близько мільйона.

А оновлення самого Іванівського мосту оцінили у космічні 1 мільярд 629 мільйонів 123 тисячі гривень. Наразі міськрада шукає підрядників.

Раніше ми розповідали про те, яким буде Іванівський шляхопровід в Одесі.

Автор: Татьяна Сярова


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.018
Перейти на полную версию сайта