У нас надто багато обговорюють, скільки ми отримаємо грошей на розбудову, про можливе їх розкрадання та інші речі, які не ведуть до прискорення закінчення війни. А українське прислів’я каже: «Не кажи «гоп», поки не перескочиш». Спочатку закінчимо переможно війну, а потім уже розбудовуватимемо країну-фортецю. Ідей багато.
Я дуже вболіваю за Херсонську область, де я народилася. Там козаки заснували багато сіл. Але як могли допустити, що потомків козаків під час загрози з Криму залишили беззбройними? Моя рідна Гола Пристань та Херсон показали, що вони здатні на більше, як і вся Україна, за вмілого керівництва, якщо влада дослухається до громади. як у Європі та США.
Треба швидко, як було у Другу світову війну, налагодити в неокупованих містах випуск безпілотних літаків та іншу необхідну зброю, працюючи в три зміни, цілодобово. Турецькі «баяктари» швидко прогнали росіян з Азербайджану. Безпілотники можуть не тільки скидати бомби, а й перекидати продукти в обложені міста.
Чому не звільняють Мелітополь і Херсон від оточення? Чому не підривають міст, що з’єднує Росію з Кримом, щоб завадити підтримці російським військам? Невже нема безпілотників, які літають на великі відстані? Гроші є і їх треба терміново спрямувати на закупівлю та виробництво необхідної зброї.
Хоч де-небудь є наступальні бої, а чи ми тільки відбиваємося й зазнаємо втрат, як в останні роки на Донбасі? Треба не агітувати за демонстрації в окупованих містах, а разом з нашою армією організовувати партизанську війну.
Ми розуміємо, що на війні без матюків не обійтися, але ж лише ними ворога не здолаєш. На заставки по телебаченню і в окупованих містах потрібні більш осмислені плакати про Путіна. І чому у сюжетах про атомні станції кажуть тільки про шкоду для України та Європи, а не додають, що це ще й смерть для самих росіян, особливо для тих, хто вдерся на території АЕС чи проживає на сусідніх з нами територіях? Передусім у Ростовській області та в Білорусі. Так, Путіну в бункері безпечно, а чи усвідомлюють ризики росіяни?
м. Одеса.
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2024 S&A design team / 0.004Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |