ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
«Зроблено в Україні»: сприятливе середовище для інвестиційного клімату
06.06.2024 / Газета: Вечерняя Одесса / № 45-46(11389-11390) / Тираж: 10407

Сьогодні набирає обертів масштабний проєкт «Зроблено в Україні» під патронатом Президента України. Платформа «Зроблено в Україні» — це ініціатива, спрямована на підтримку вітчизняного виробництва та стимулювання попиту на українські товари.

З 30 травня в Одесі запрацював регіональний офіс підтримки малого та мікробізнесу «Зроблено в Україні» у рамках співпраці уряду Японії та Програми розвитку ООН (UNDP) з Міністерством економіки України, Державною службою зайнятості та Одеським обласним центром зайнятості.

Це вже дев’яте представництво Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні» — комплексної програми, спрямованої на підтримку українських виробників і зміцнення національної економіки.

Діяльність офісу націлена на комплексний підхід в інформуванні та консультуванні щодо урядових та регіональних програм розвитку підприємництва, підтримки мікро- та малого бізнесу. Він повністю відповідає принципам безбар’єрності та є інклюзивним простором, облаштованим всім необхідним для рівного доступу для всіх.

Локальні виробники й ті, що планують розпочати власну справу, відтепер зможуть отримати консультації та допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки підприємництва. Команда на місці допоможе у швидкому та зручному форматі отримувати інформацію, подавати заявки та розв’язувати всі питання.

Всі бажаючи можуть завітати до офісу, щоб:

— дізнатися більше про умови та зареєструватися для участі в державних і регіональних програмах підтримки,

— пройти навчання з відкриття або розвитку власного бізнесу,

— дізнатися, як подавати заявки на отримання грантів,

— отримати кваліфіковану допомогу у взаємодії з державними органами, банками та іншими установами.

Тож, запрошуємо всіх до нового офісу проєкту «Зроблено в Україні», який працює за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 22в, Одеська філія Одеського обласного центру зайнятості.

Телефон безкоштовної «гарячої» лінії Одеського обласного центру зайнятості: 0800-600-448.

Автор: -


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту