ІА «Контекст Причорномор'я»
Одеса  >  Моніторинги
Завдання — побудувати амбулаторію та дитячий садок
06.06.2024 / Газета: Вечерняя Одесса / № 45-46(11389-11390) / Тираж: 10407

На базі Агенції регіонального розвитку Одеської області відбулась зустріч для вирішення вкрай важливих питань двох громад — Таїровської та Великодальницької, а саме: можливості реалізації проєктів з будівництва амбулаторії сімейної медицини в селі Петродолинське та навчально-виховного комплексу (дитячого садка — початкової школи) в селі Сухий Лиман.

Учасниками в розробці та подальшій реалізації цих проєктів виступають громади, команда Агенції, будівельна компанія GreenTec й компанія NOCON (Норвегія) — організація, заснована консорціумом декількох будівельних, проєктувальних та консалтингових підприємств задля координації бізнес- та соціальних проєктів в Україні.

З метою закріплення спільних напрямів в імплементації цих проєктів через залучення зовнішнього фінансування учасники зустрічі підписали чотирьохсторонній меморандум по кожному проєкту, визначивши конкретні завдання для сторін, та обговорили подальші дії й юридичні аспекти співпраці.

Крім зустрічі в офісі, учасники безпосередньо відвідали дві громади та ознайомились з майданчиками під перспективне будівництво. Обидва проєкти є критично важливими для громад.

У Таїровській громаді наявна кількість освітніх закладів не покриває поточні потреби громади, адже кількість дітей, у т.ч. ВПО значно більша. Амбулаторія в с.Петродолинське знаходиться у вкрай незадовільному стані та потребує повної реконструкції, адже обслуговує декілька населених пунктів одночасно.

— Місія команди Агенції незмінна — працювати заради розвитку громад, підвищення якості життя населення, надання кваліфікованих медичних й освітніх послуг для мешканців Одеського регіону, — підкреслив директор Агенції регіонального розвитку Одеської області Сергій Кононенко.

Автор: -


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.004
Перейти на повну версію сайту