![]() |
|
ОДЕСА, 16 БЕРЕЗНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Регіональний іфтар Півдня України зібрав духовних лідерів різних конфесій, представників національних громад, дипломатичного корпусу, представників влади, військових і волонтерів.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної ради.
В повідомленні облради сказано:
Ця подія стала доброю традицією для Одещини, що об’єднує людей різних національностей, культур і релігій. Цьогоріч захід зібрав представників Одеської обласної та міської влади, духовних лідерів різних конфесій, представників національних громад, дипломатичного корпусу та військових і волонтерів.
Присутніх об’єднала спільна молитва задля єдності, взаємоповаги та підтримки між представниками різних національностей та конфесій.
Під час заходу військовослужбовці та волонтери отримали відзнаки від міської та обласної влади. Представники кримськотатарської громади також були відзначені за свою службу, волонтерство та громадську діяльність.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.021Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |