ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Вооруженные силы
ОК «Південь»: у Причорномор’ї знищено 44 рашисти, дві 152-мм гармати, декілька одиниць броньованої та автомобільної техніки
09:33 / 24.06.2022

ОДЕСА, 24 ЧЕРВНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Речник Оперативного командування «Південь» Владислав Назаров повідомив про обстановку в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Як передає кореспондент ІА «Контекст-Причорномор'я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Оперативного командування ЗСУ «Південь».

У повідомленні ОК «Південь» сказано:

Поточна оперативна обстановка на півдні України: підсумок за 23.06.2022.

https://youtu.be/gL9WRuuOIug

🉑 Противник в нашій операційній зоні продовжує оборонні дії та контрбатарейну боротьбу. Наявними силами активних дій не вів, нових ударних угруповань не створював.

✴️ Тактика ракетних ударів продовжується, як засіб бойового і психологічного тиску.

Влучання ракет в такі соціальні об’єкти, як лікарня, дитяча спортивна школа й стадіон – це докази відчайдушної ворожої агонії. А влучне знищення ракет нашими силами ППО – красномовне підтвердження, на чиєму боці правда.

🚸 Українські партизани продовжують спротив на окупованих територіях. У такий спосіб, у Херсонській області вони ускладнюють функціонування окупаційної «влади».

🔅 А на Миколаївському напрямку ворог розвернув артилерійські підрозділи для вогневої підтримки дій своїх сил. Але задуми противника досить очевидні і отримують адекватну відповідь.

☢️Нашою авіацією по ворожих позиціях нанесено за добу 5 ударів.

Підтверджені втрати противника складають 44 рашисти, 2 152 мм гармати — „Гіацинт-Б“ та «Мста-Б», декілька одиниць броньованої та автомобільної техніки.

🆚 В північно-західній частині Чорного моря корабельне угруповання ворога намагається підтримувати сприятливий для своїх сил оперативний режим. Але несприятливі штормові погодні умови змушують їх час від часу укриватися в пунктах базування. На стійкість до морської хвороби випробовуються екіпажі 4 ракетних та 3 великих десантних кораблів.

⚠️ Загроза ракетного удару з моря залишається досить високою, але не виключає удари і з тимчасово окупованих територій і Криму, і Херсонщини, як і застосування стратегічної авіації.

✴️ Штормова погода нагадує також про можливу активізацію дрейфу морських мін.

📳 Інформаційні «міни» продовжує підкладати у суспільний простір рашистська пропаганда: на фоні надходження збройної допомоги від іноземних партнерів, широкого та насиченого її висвітлення світовими засобами масової інформації, вкидуються меседжі про військовий тиск на свободу слова в Україні та заплановані демонстраційні теракти для створення картинки іменитим західним ЗМІ, яких набито змушують під «загрозою бойовиків-азовців» поширювати інформацію про штучно створені теракти, як про справжні дії рашистів.

💡Тож, пам’ятайте і зважайте на небезпеку, що міститься в прибережних водах та на узбережжі всього південного регіону. Не нехтуйте правилами дій при повітряних тривогах, попередженнями та заборонами, які в першу чергу спрямовані на збереження ваших життів.

💙 Будьте пильними і свідомими, довіряйте силам оборони та достовірним джерелам інформації.

💛 Разом переможемо! Все буде Україна!


© 2005—2022 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2022 S&A design team / 0.010
Перейти на полную версию сайта