![]() |
|
ОДЕСА, 25 ЛИСТОПАДА 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Збройні Сили України оприлюднили оперативну інформацію щодо протидії російській активності в повітрі у південних регіонах нашої країни.
Як повідомляє кореспондент ІА «Контекст-Причорномор’я», про це йдеться на Фейсбук-сторінці Повітряного командування «Південь».
У повідомленні командування сказано:
Станом на 10:30 25 листопада 2025 року протиповітряною обороною півдня України збито/подавлено 2 крилаті ракети «Калібр» та 90 ворожих БпЛА типу Shahed, «Гербера» та безпілотників інших типів.
Протягом минулого дня, 24 листопада, знищено п’ять ворожих ударних БпЛА.
По Херсонщині ворог завдав авіаудару із застосуванням КАБів.
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2025 S&A design team / 0.024Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |