![]() |
|
ОДЕСА, 19 БЕРЕЗНЯ 2026 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Виноробне підприємство SHABO продовжує успішно представляти Україну на міжнародній арені.
Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі виноробні SHABO.
В повідомленні підприємства сказано:
Срібні медалі SHABO на престижному конкурсі Mundus Vini Spring Tasting 2026 вибороли:
• Rkatsiteli – Chardonnay (за кахетинською технологією) LIMITED EDITION 2022 – 88 балів зі 100
Вино створене за грузинською технологією у справжніх квеврі, придбаних у Грузії (глиняних амфорах, розташованих під землею). Ферментація на меззі та витримка у квеврі від 4 місяців.
• Muscat Ottonel природно-напівсолодке LIMITED EDITION 2022 – 87 балів зі 100
Виготовлене за унікальною технологією зупинки бродіння холодом. Вино не містить жодного грама доданого цукру, солодкість збережена винятково природним шляхом.
• Chardonnay ORIGINAL COLLECTION 2024 – 87 балів зі 100
Бродіння у резервуарах з нержавійної сталі, без витримки у дубі.
• Sparkling Wine Brut White CLASSIC 2021 – 88 балів зі 100
Друге бродіння безпосередньо в пляшці. Витримка на дріжджовому осаді від 9 місяців.
У попередніх дописах ми розповіли більше про сам конкурс та золоті медалі SHABO. Читайте
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
© 2005—2026 S&A design team / 0.012Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я» |