ИА «Контекст Причерноморье»
Одесса  >  Новости  >  Культура
Одесский историко-краеведческий музей празднует 65-летие
16:45 / 31.08.2021
Культура

ОДЕССА, 31 АВГУСТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Одесском историко-краеведческом музее прошли торжества, посвященные его 65-летию.

Об этом, как передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье», сообщается на Фейсбук-странице Южного межрегионального отдела Украинского института национальной памяти.

В сообщении УИНП:ЮГ сказано:

Одеському історико-краєзнавчому музею — 65!

За роки своєї плідної, багатогранної й активної діяльності музей перетворився на потужний культурний та просвітницький заклад, значний духовний центр популяризації історії нашої держави, центр краєзнавства і дослідження Одещини, де працюють справжні ентузіасти, знавці своєї справи.

З нагоди 65-річчя в музеї відбулися урочисті збори, де були відзначенні співробітники, партнери, меценати, поповнювачі музейних колекцій та інші друзі музею грамотами, дипломами та почесними відзнаками.

На запрошення організаторів керівник Південного міжрегіонального відділу взяв участь в урочистостях та привітав Одеський історико-краєзнавчий музей з 65-річчям.

“Дякуємо за плідну співпрацю та масштабну діяльність музею. За цей час музей зміцнів та розширився, здобув багатогранний досвід сучасних практик музейної діяльності. Впевнені, що музей чекають нові перспективи, а колектив досягне нових успіхів у своїй роботі!” — зазначив С.Гуцалюк.

Крім того, директорка Одеського історико-краєзнавчого музею Віра Солодова відзначила грамотою “За творчу співпрацю” Південний міжрегіональний відділ УІНП.

Дякуємо за співпрацю!


© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.066
Перейти на полную версию сайта